Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12
  1. #11

    Domyślnie

    Zdecyduje się jednak na d7100. Zamówiłem w jednym ze sklepów internetowych za 3100zł (już po maksymalnym rabacie). 400zł dopłacę w ratach. Nówka i z 2 letnią gwarancją Nikon Polska.
    Dzięki umbra za podpowiedź, ale za te sprowadzane z Honkongu podziękuje, bo potem może być kłopot z gwarancją.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robi007 Zobacz posta
    Witam,
    Zmuszony jestem do zmiany body z D50 na .......?
    A tak na marginesie, przygotuj się również z miejscem na archiwa. Pliki z d7100 w porównaniu do d50 są gigantyczne (szczególnie przy robieniu rawow i jpegow). Miejsca momentalnie ubywa. Zastanawiam się właśnie nad zakupem albo kolejnego dysku (1-2T) lub nagrywarki bluray. Nagrywanie na DVD to już chyba nie ma sensu. Za dużo płyt. Zresztą przyda się do kamery bo filmy tez się już nigdzie nie mieszczą
    A ha, no i karty, ja mam dwie integral ultima pro 32GB, 45 MB/s, 10 class. Bez szaleństwa ale na razie wystarcza. Jedna jest główną, druga filmy i nadmiar . Ja jeszcze dokupiłem nową torbę / kaburę (opisywałem w innym wątku). No i tak wydatki mnożą się.

    Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
    "Jeżeli fotografujący całkowicie polega na automatycznym pomiarze, jego życie stanie się niekończącym się poszukiwaniem aparatu, który zrobi wszystko sam" van Niekerk

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •