Close

Strona 23 z 23 PierwszyPierwszy ... 13212223
Pokaż wyniki od 221 do 227 z 227
  1. #221

    Domyślnie

    Ja mam swoje M10 z 45 właśnie i z Panasem 20/1.7. z oboma szkiełkami super się spisuje i bardzo mi odpowiada. 45 bardzo fajna do portretów.

  2. #222

    Domyślnie

    Jaki zestaw 2 stałek polecacie do foto-video?
    Body gx80 lub gx800
    R | 35 | 50 | 135

  3. #223

    Domyślnie

    Odkopię stary temat

    Kupiłem za 200 PLN E-M10, który po zrobieniu zdjęciu niestety się wyłącza (wideo nagrywa bezproblemowo). Próbowałem różnych trików z netu (zdjęcia seryjne H / L, reset, czyszczenie styków, inną baterię) ale niestety nic mu nie pomogło więc pewnie coś z migawką niedomaga. Trudno, raz się wygrywa, raz przegrywa ale jeszcze finalnie mam pytanie.

    Oglądam jakieś strony, grzebię po menu, instrukcję czytam żeby nie było ale ni ... uja nie wynalazłem - Czy ten aparat ma migawkę elektroniczną, na którą można go przełączyć?

  4. #224

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RMC Zobacz posta
    ..... Czy ten aparat ma migawkę elektroniczną, na którą można go przełączyć?
    Nie ma . Dopiero mkII otrzymał takową . I laicka podpowiedź ... sprawdź czas uśpienia aparatu ....

  5. #225

    Domyślnie

    Ano tak mi się wydawało, że o tybie cichy itp. pisali w nowszych modelach. Pokombinuje jeszcze z czasem, dzięki.

  6. #226

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RMC Zobacz posta
    ... Pokombinuje jeszcze z czasem, dzięki.
    ... i jeszcze jeden myk do zrobienia . Przełącz aparat w tryb zdjęć seryjnych . Pomęcz go z 10 serii po 2-3 zdjęcia . Wróć do pojedynczych , pstryknij i ponownie seryjne . I ponownie powrót do pojedynczych . Może zagdacze od razu , może trzeba go rozruszać . Jest to problem z migawką zwłaszcza po długim bezruchu .

  7. #227

    Domyślnie

    Tak, walczyłem, walczyłem ale bez rezultatu niestety. Nie ma jeszcze chęci się rozruszać sprzęt

    Nie poddaję się jeszcze ale chyba nie ruszy. No nic, najwyżej filmowania sobie będę go używał od czasu do czasu.

Strona 23 z 23 PierwszyPierwszy ... 13212223

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •