Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31
  1. #21

    Domyślnie

    Dlatego ja też jestem zdania co nefas- używać, a jak padnie to naprawić, i dalej używać...

  2. #22

    Domyślnie

    ale tam nie ma po co czegokolwiek wymieniac - wszystko dziala dobrze / chcialem zmienic na nowszy po prostu / dlatego dumam jaka cena moze byc /

  3. #23

    Domyślnie

    Ja bym powiedział że body jest niesprzedawalne z takim przebiegiem, ale wiadomo - CCC + puszka jednocyfrowa mogą sfinalizoważ transakcję. Może za 3,5 znajdziesz chętnego a może i nie..
    ---------
    Pozdarwiam,
    kolekcjoner słoików

  4. #24

    Domyślnie

    troche przesadziles z ta kwota 3.5 tys / ale luz to twoje zdanie...kazdy moze miec swoje

  5. #25

    Domyślnie

    Wcale nie przesadził. Ludzie chcieliby te "stare" jednocyfrowe puszki za darmo. Kiedyś miałem pytanie od potencjalnego kupca, czy nie planuję zmiany na nowy sprzęt i czy bym nie sprzedał D3. Padła oferta "góra 3 tys.". Klient bardzo się zdziwił, jak go pogoniłem. Zaraz by było, że tu trochę obtarte, tam jakaś drobna ryska, czyli jeszcze trzeba cenę obniżyć. Za takie pieniądze nie warto sprzedawać. Ja już dawno podjąłem decyzję, że takiego towaru nie sprzedaję. Jak mi stara puszka nie będzie potrzebna, to ja komuś dam w prezencie. Mało to dzieciaków zainteresowanych fotografią?
    Jacek

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qciek Zobacz posta
    troche przesadziles z ta kwota 3.5 tys / ale luz to twoje zdanie...kazdy moze miec swoje
    możliwe.. Może nawet - bardzo możliwe.. Tak jak napisałem ja osobiście takiej puszki bym nie kupił i stąd taka 'niedocena'.. Trzeba znaleźć amatora wysokich przebiegów a czasami jedynie CenaCzyniCuda.
    Migawkę można wymienić, ale body to nie tylko migawka. Abstrahując od zużycia innych elementów mechanicznych przy takim przebiegu pewnie i z zewnątrz jest już jednak nadgryziony co wpływa na odczucia kupującego (a przy tym ponownie - cenę ). Jest jeszcze pytanie czy sprzęt się chce sprzedawać czy sprzedać.
    Osobiście radziłbym jak pozostali koledzy - zostawić jak się nie psuje i pstrykać dalej.
    Może puszka sprzeda się i dużo wyżej - czego szczerze Ci życzę

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez JK Zobacz posta
    Wcale nie przesadził. Ludzie chcieliby te "stare" jednocyfrowe puszki za darmo. Kiedyś miałem pytanie od potencjalnego kupca, czy nie planuję zmiany na nowy sprzęt i czy bym nie sprzedał D3. Padła oferta "góra 3 tys.". Klient bardzo się zdziwił, jak go pogoniłem. Zaraz by było, że tu trochę obtarte, tam jakaś drobna ryska, czyli jeszcze trzeba cenę obniżyć. Za takie pieniądze nie warto sprzedawać. Ja już dawno podjąłem decyzję, że takiego towaru nie sprzedaję. Jak mi stara puszka nie będzie potrzebna, to ja komuś dam w prezencie. Mało to dzieciaków zainteresowanych fotografią?
    to jest tak że kupiec chce jak najtaniej a sprzedawca jak najdrożej.
    Jeśli Twoje D3 ma też ~400k na blacie to wcale bym nie powiedział że cena była aż tak bardzo przesadzona. Inna sprawa że do ludzi piszących "góra 3 tys" mam swoje zdanie - i to są przeważnie 'resellerzy' a nie końcowi odbiorcy
    ---------
    Pozdarwiam,
    kolekcjoner słoików

  7. #27

    Domyślnie

    Mój jest w takim samym dobrym stanie wizualnym. Nieco większy przebieg bo tu ok 300tys to skoro tak jak mówicie to ktoś podając taką cenę jest krejzi a może sprzeda za tyle http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5770769570 , w interfoto dawali mi więcej niż piszecie, wiadomo że sprzedając dadzą większą cenę. Szkoda ze takie aparaty mają niskie ceny - porównując cenę zakupu . Kończmy temat. Pozdrawiam

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qciek Zobacz posta
    Mój jest w takim samym dobrym stanie wizualnym. Nieco większy przebieg bo tu ok 300tys to skoro tak jak mówicie to ktoś podając taką cenę jest krejzi a może sprzeda za tyle http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5770769570 , w interfoto dawali mi więcej niż piszecie, wiadomo że sprzedając dadzą większą cenę. Szkoda ze takie aparaty mają niskie ceny - porównując cenę zakupu . Kończmy temat. Pozdrawiam
    Jeśli jest w stanie takim jak z linku to rzeczywiście niedoszacowałem ceny, aczkolwiek ciągle uważam że dużo wyżej nie pójdzie (tj. wg mnie nie więcej niż 4500), choć różnie jest z tymi kupcami i tak jak pisałem wcześniej - życzę satysfakcjonującej oferty
    Cena z linku jest oczywiście mocno przesadzona i jest jedynie pobożnym życzeniem sprzedającego - analogicznie jak aukcja sprzed 2 tygodni gdzie sprzedający chciał za d3s'a ze 100k przebiegu - 9500zł..
    Ostatnio interesowałem się d3s'ami więc mogę powiedzieć jedynie że poszedł jeden z przebiegiem ~40k za niecałe 10kzł (z dodatkową baterią) i za 7,5k z przelotem 130k..

    Powodzenia!
    ---------
    Pozdarwiam,
    kolekcjoner słoików

  9. #29

    Domyślnie

    Miałem Canona 1D mk IV z przelotem 220 K i sprzedałem go za dobre pieniądze , bo gość znał ten sprzęt i wiedział że taki przebieg to pikuś .

  10. #30

    Domyślnie Nikon D3s wymiana migawki, przebieg

    Cytat Zamieszczone przez foveon Zobacz posta
    Dziś przez przypadek natrafiłem w komisie interfoto na d3 z przebiegiem 1.113.290 (milion sto trzynaście tysięcy) zastanawiam się ile razy był w serwisie
    U mnie w d4 milion już niebawem. Przy ok. 600000 poszedł naciąg lustra i odrazu wymieniłem za jednym razem migawkę na wszelki wypadek Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_3905.jpg
Wyświetleń:	125
Rozmiar:	306,7 KB
ID:	25780

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •