Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25
  1. #1

    Domyślnie D7000-pasek informacyjny w wizjerze

    D7000 mam pytanie: czy jest możliwość wyłączenia w wizjerze dolnego paska informacyjnego. Przeszukałem instrukcję, oraz menu, ale nie znalazłem.

  2. #2

    Domyślnie

    Chyba raczej nie
    D7000 |N18-105|N28-70|N70-210|N10-24|S17-50|SB26x2|SB910| |Soligor2x|Jupiter200|Helios44M5|
    Grecja2013
    klik 1) Zabawa w RAW'ki - weź udział
    klik 2) Zabawa "zadania tematyczne" - weź udział

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zbyszekD7000 Zobacz posta
    Chyba raczej nie
    A jak przekręcisz wajchę na OFF?
    z pozdrowieniami - Krzysiek
    Nikon Z6 + Z6 + Z6II + N14-24 f/2.8S + N24-70 f/2.8S + N70-200 f/2.8G VR II + 35 f/1.8S + 50mm f.1.8S + Planar T* 50 mm f/1.4 + 85 f/1.8S + N105 f/1.4E + Tokina 100 f/2.8 + SB-910

  4. #4

    Domyślnie

    Tylko poprzez wyłączenie aparatu.
    Nie usunięto podpisu, ponieważ użytkownik nie posiadał linku do strony komercyjnej.

  5. #5

    Domyślnie

    no tak, o tym nie pomyślałem
    D7000 |N18-105|N28-70|N70-210|N10-24|S17-50|SB26x2|SB910| |Soligor2x|Jupiter200|Helios44M5|
    Grecja2013
    klik 1) Zabawa w RAW'ki - weź udział
    klik 2) Zabawa "zadania tematyczne" - weź udział

  6. #6

    Domyślnie

    Ale śmieszne to jest - na poziomie przedszkola

  7. #7

    Domyślnie

    Można zdemontować aparat i odpiąć flexa od LCD.

  8. #8

    Domyślnie

    No dobra jara was temat, to następny głupi pomysł proszę. Nie krępujcie się. Przecież to normalne polskie forum. Jak nie wiem, a chcę powiedzieć cokolwiek to i głupie jest dobre i śmieszne no nie ??
    Ostatnio edytowane przez cocodrillo ; 14-08-2015 o 18:06

  9. #9

    Domyślnie

    Ja mam pomysł - próbowałeś to wyłączyć tasakiem?

    Dobra, tośmy sobie pożartowali, ale teraz powiem coś na poważnie: niepotrzebnie się unosisz, serio. Po pierwsze nikt na Ciebie personalnie nie napadł, nie zbluzgał Cię ani nie obraził, ot, zażartowali sobie, nawet bym powiedział, że sporo poniżej zwykłej normy. Po drugie jest klasa pytań które są dziwne - co się do tych żartów przyczyniło. Być może gdybyś jakoś przekonująco uzasadnił po co Ci to, albo spróbował umotywować pytanie, byłoby inaczej, ale wpadasz i zadajesz pytabnei z podgrupy własnie tych dziwnych - więc mogłeś się spodziewać m.in. dziwnych odpowiedzi.

    W końcu po trzecie, jeśli przeanalizujesz na chłodno i spokojnie co zostało Ci odpisane - to będziesz musiał przyznać, że padły dwa bezwzględnei poprawne sposoby, jak to wyłączyć: albo wyłączając aparat, albo odpinając flexa, co też się sprawdzi. Więć niby żarty, ale jakieś propozycje padły jednak.

    Wreszcie na koniec - nie ekscytuj się tak strasznie byle czym, bo tutaj w sumie to nic się nie wydarzyło; zaręczam, że bywało tu sporo goręcej w sensie atmosferki. Wiem, że to Twoje strasznie ważne i wiekopomne pytanie, ale jak wrócisz tu za tydzień, to mam nadzieję, ze się sam przekonasz, że te żarciki to w sumie detal niewart wzmianki.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  10. #10

    Smile

    Cytat Zamieszczone przez cocodrillo Zobacz posta
    D7000 mam pytanie: czy jest możliwość wyłączenia w wizjerze dolnego paska informacyjnego. Przeszukałem instrukcję, oraz menu, ale nie znalazłem.
    Autor tematu przemilczał po co chce to wyłączyć, można potraktować pytanie jako żart i kilka odpowiedzi w takiej tonacji jest, jeśli ani w instrukcji obsługi ani w menu nie ma opcji wyłączania takowego to się nie da, dalsza dyskusja moim zdaniem zbędna.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •