Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11

    Domyślnie

    @DexQ

    po co podajesz koledze jakiś scam.. Lepiej pomyśleć chwilę zanim się coś takiego podpowie -bo jak autor również nie pomyśli to utopi kasę po podpowiedzi..

    D700 wg mnie nie jest "w zasięgu" autora wątku. Zadbana pucha z 100k na karku to około 3000zł, a przy idelanej sztuce 30-50k trzeba się zbliżać do 4000zł.. D7100 z analogicznym przelotem to będzie podana kwota przez dwa..

    - - - - kolejny post - - - - - -

    @DexQ

    po co podajesz koledze jakiś scam.. Lepiej pomyśleć chwilę zanim się coś takiego podpowie -bo jak autor również nie pomyśli to utopi kasę po podpowiedzi..

    D700 wg mnie nie jest "w zasięgu" autora wątku. Zadbana pucha z 100k na karku to około 3000zł, a przy idelanej sztuce 30-50k trzeba się zbliżać do 4000zł.. D7100 z analogicznym przelotem to będzie podana kwota przez dwa..
    ---------
    Pozdarwiam,
    kolekcjoner słoików

  2. #12
    jan.buczyna
    Gość

    Domyślnie

    D300 to dobry sprzęt, leciwy ale zalet do tej pory ma wiele. D90 może i kręci filmy, mnie bardziej zależało na robieniu zdjęć. Kamera jest do kręcenia filmów.

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jan.buczyna Zobacz posta
    ...Kamera jest do kręcenia filmów.
    Odkrywcze prawie jak ostatnia "dzieło" Jasona Hunta. Niestety od jakiegoś czasu już nieaktualne (oczywiście o ile miałeś na myśli to że lustrzanką, kompaktem, bezlusterkowcem czy komórką nie da się skręcić dobrego materiału).

  4. #14
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Troszkę nie w temacie ale szkoda zakładać osobny temat, jakie body z serii Dxx ewentualnie posiada pomiar światła jak w serii D7xxx ?
    Potrzebuje zapasowe body do manualnych obiektywów i nie wiem czy coś ze starszych modeli to posiada ?

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •