Close

Strona 12 z 13 PierwszyPierwszy ... 210111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 122
  1. #111

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez blaszak Zobacz posta
    straszna cisza w temacie tego szkła.
    Ano, zastanawiam nad wymianą 28+50 na 24+35 i tak czekam na więcej Ale pewnie znowu 28 zostanie, bo trudno go za jakiekolwiek sensowne pieniądze sprzedać

  2. #112

    Domyślnie

    Chciałbym dodać kilka słów od siebie odnośnie tego szkła, posiadam go od roku i jeśli chodzi o jakość obrazka moim zdaniem jest więcej niż dobrze. W wolnej chwili spróbuję wrzucić jakieś sample. Pozdrawiam

  3. #113

    Domyślnie

    Poprosimy o sample
    R | 24-105 | 35 | 50 | 85 |135

  4. #114

    Domyślnie

    Zgodnie z obietnicą część zdjęć z ostatnich dni część z zeszłego roku, myślę że jakiś pogląd można sobie już wyrobić wrzucone na moje google drive załączam linka https://drive.google.com/open?id=0B2...HFMWUt2WGYyX28 zdjęcia najlepiej pobrać. Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez wulisu ; 07-04-2017 o 00:36 Powód: poprawa tekstu
    Rób najlepiej jak tylko potrafisz , jakieś tam body i kilka szkiełek..
    Nikon Z6ii / Z24-70f4S/ Z 35 1.8S /Z 85 1.8S /Jupiter 135 3.5 / Viiltrox 24 1.8 / Helios 58mm /

  5. #115

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wulisu Zobacz posta
    Zgodnie z obietnicą część zdjęć z ostatnich dni część z zeszłego roku, myślę że jakiś pogląd można sobie już wyrobić wrzucone na moje google drive załączam linka https://drive.google.com/open?id=0B2...HFMWUt2WGYyX28 zdjęcia najlepiej pobrać. Pozdrawiam
    przestaję się dziwić dlaczego niektórzy nazywają ten obiektyw najlepszym obiektywem nikona
    jest moc

    gratuluje zdjęć

    btw. czytałem tu jakieś dyskusje nt ceny. Na amazon.de cena wynosi 749euro.
    Ostatnio edytowane przez badtorro ; 10-04-2017 o 22:50
    Z6 | 35/1.8S | 50/1.8S | 70-200/4 VR

  6. #116

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez badtorro Zobacz posta
    przestaję się dziwić dlaczego niektórzy nazywają ten obiektyw najlepszym obiektywem nikona
    jest moc

    gratuluje zdjęć

    btw. czytałem tu jakieś dyskusje nt ceny. Na amazon.de cena wynosi 749euro.
    Ja przestałem przejmować się opiniami a zwłaszcza tych którzy nie mieli obiektywu podpiętego do aparatu. Interesują mnie zdjęcia zrobione danym szkłem jeśli dane cechy mi odpowiadają to go biorę i już.
    To są szybkie pstryki wykonane w na wycieczce albo jakimś spacerze z dziećmi, dzięki za komentarz. Będę dorzucał zdjęcia z kolejnych wycieczek. Pozdrawiam
    Rób najlepiej jak tylko potrafisz , jakieś tam body i kilka szkiełek..
    Nikon Z6ii / Z24-70f4S/ Z 35 1.8S /Z 85 1.8S /Jupiter 135 3.5 / Viiltrox 24 1.8 / Helios 58mm /

  7. #117

    Domyślnie

    Nie mogłem znaleźć za dużo informacji, YT też raczej milczy. Według dxomark ostrość wręcz powinna powalać i... jest kosmos. Ostry od pełnej dziury, przy domknięciu 4-5 brzytwa. Zarówno centrum, jak i rogi wyglądają świetnie. Szybki AF, bardzo ładnie oddaje kolory i kontrast. Najgorzej, że po podpięcia na puszkę 50 1.8 zaraz po nim bardzo widać różnice w jakości obu słoików. Trzeba szukać odpowiednika 24 1.8 w okolicy 40-50 mm

  8. #118
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    Chyba też się skusze na niego i dziś zamówię

  9. #119

    Domyślnie

    Mój wisi na OLX od 3 miesięcy za 60% ceny nowego i cisza, zero zainteresowania.Po zakupie 24-70vr stalka niestety leży i się kurzy. Mam wrażenie, że jest dużo bardziej kontrastowy i ostry, zarówno w centrum kadru, jak i w rogach.

  10. #120

    Domyślnie

    To ciekawe, bo na OLX widzę tylko za 2444 zł, a to jakieś +/- 75% ceny nowego. Dla osób, które mogą odliczyć vat zakup używanego jest bez sensu, tak, że krąg potencjalnych klientów trochę się zmniejsza.

Strona 12 z 13 PierwszyPierwszy ... 210111213 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •