Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 885

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Khedron Zobacz posta
    Czyli pisać mogą tylko ci, którzy mieli w rękach i sprawdzili wszystkie egzemplarze dostępnych modeli ? Ciekawa teoria. Trzymając się jej nikt już nie będzie mógł się odezwać.
    Więc nie neguj opinii innych, a tym bardziej nie stawiaj swojej "wyżej"...
    Powiem tak (pisząc...)- to co napisałeś może napisać... każdy Czy o S, N, czy T, czy też X lub Y... Internet przyjmie wszystko. Stawiasz swoje zdanie nad zdaniem innych? Na jakiej podstawie? Na podstawie, że miałeś, porównałeś? Okej- wrzuć, będzie argumentacja. Bo póki co to czcze słowa które może wrzucić, jak napisałem wcześniej, każdy. Widzisz, ja bym chętnie wrzucił porównanie, ale nie miałem Sigmy. Nie kupiłem jej z powodów innych niż jakość obrazu, bo ta w porównaniach które NAOCZNIE można zobaczyć w sieci idzie łeb w łeb z Nikkorem- w pewnych kwestiach wypada ciut słabiej, w pewnych ciut lepiej. Różnie też to wypada w zależności od źródła testu. Wniosek dla mnie? Są różnej "jakości" i Sigmy i Nikkory. Bez względu na model.
    Kolejna sprawa- na jakiej podstawie twierdzisz, że trafiłeś na najlepsze (najostrzejsze) egzemplarze S i N? Bo skoro S wypada gorzej to musiałeś mieć najlepszy egzemplarz i jednego i drugiego. Lub inaczej- skąd pewność, że nie trafiłeś najgorszej Sigmy i najlepszego Nikkora? Co z osobami które trafiły odwrotnie? Odpowiem za Ciebie- nie odpowiadaj, to było retoryczne pytanie...
    Także ja myślę, że zanim zaczniesz deprecjonować opinię innych to wypada, byś zrobił coś "więcej" niż ci inni, a tak tylko piszesz, jak inni. Słowo przeciwko słowu, a więc 1:1. A raczej (jak dla mnie) 0:0...
    Nie mam nic do Nikkora pomimo, że poprzez brak "odpowiedniej" szczelności mam zaciek. Nie widać go na zdjęciach więc nie razi mnie to. W końcu to tylko narzędzie które jest dla mnie a nie ja dla niego. Zapewne gdyby był "odpowiednio" uszczelniony to cena nie byłaby tak atrakcyjna. Chwalę to szkło. Ale po bezpośrednich porównaniach które można obejrzeć w sieci na pewno bym nie napisał o Sigmie to co napisałeś Ty. I powtórzę- uważasz za plus iż miałeś "wszystkie" to pokaż swoje porównanie. Niech ludzie ocenią to z innymi porównaniami dostępnymi w sieci...
    Ostatnio edytowane przez nikoniarz ; 15-03-2018 o 21:04

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •