Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38
  1. #31

    Domyślnie

    A to i ja taki widoczek
    Tamron 24-70 VC, 38 mm, 1/250, f/8, iso 100 - tylko LR

    Pozdrawiam, Mario
    D70s, D750 | N35 f/1.8G DX| N AF-S 24-70 mm f/2.8G ED| N AF-S 70-200 f/2,8G VR II ED| SB600 | SB900

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    Poprzednie moje posty proszę skasować


    1) Sigma 20 1.8 || F2.8 250s iso100
    Łukasz, piękne zdjęcia, wszystkie

    Jeśli to nie tajemnica, jak udaje Ci się uzyskać taki ładny odcień skóry? Mam D750 od wczoraj, ale to, co widzę na razie tylko na wyświetlaczu (po zrobieniu na szybko paru zdjęć po południu) trochę mnie przeraża . Tzn. aparat jest świetny, ale brunatny kolor skóry jest gorszy, niż z mojego "dziadka" D50. Nie miałam dużo czasu wczoraj, żeby posprawdzać ustawienia, bo korpus mocno zaawansowany w porównaniu do tego, który miałam wcześniej. Jest możliwe uzyskanie ładnego koloru skóry już z puszki? Czy zostaje tylko soft?

    Rzuciłam okiem na odpowiedni wątek tutaj, ale nic konkretnego nie znalazłam .

    Z góry dziękuję przeogromnie

  3. #33

    Domyślnie

    D750 również świetnie sprawuje się w makrofotografii
    Na zdjęciu widzimy malutką muszkę owocową
    Nikon D750 + Nikon M Plan 10x .


  4. #34

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez popi Zobacz posta
    Świetne te krajobrazy
    Szkoda tylko, że kolorystyka przedstawionych fotografii jest w większości zupełnie od czapy.

    Jacek prosił, by wrzucać fotki surowe, ale jak widać bezskutecznie.

  5. #35

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Scheibus Zobacz posta
    Szkoda tylko, że kolorystyka przedstawionych fotografii jest w większości zupełnie od czapy.

    Jacek prosił, by wrzucać fotki surowe, ale jak widać bezskutecznie.
    A dla mnie kolorystyka ta się podoba, ja widzisz gusta bywają różne.

    P.s Ja prosiłem żebyś wrzucił jakieś kadry ( najlepiej dynamiczne) z D500, również bezskutecznie
    Sony A7III + SY AF 35 1.4 + SY AF 85 1.4 + S 135 1.8 A

  6. #36

    Domyślnie

    Hej Monika. Dopiero teraz zauważyłem że tutaj też pisałaś. Ale mam nadzieje że na FB podczas naszej rozmowy w jakiś sposób rozwiałem Twoje wątpliwości i chociaż trochę pomogłem z tym kolorem...
    Jak masz wciąż jakieś wątpliwości, to pytaj dalej na FB. Tutaj wolę nie prowadzić w tym temacie dyskusji ... bo nie chcę mi się odpierać ataków forumowych trolli ...
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 01-07-2016 o 00:10

  7. #37

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Scheibus Zobacz posta
    Szkoda tylko, że kolorystyka przedstawionych fotografii jest w większości zupełnie od czapy.

    Jacek prosił, by wrzucać fotki surowe, ale jak widać bezskutecznie.
    Dokładnie..po co komu zdjęcia obrobione..

  8. #38
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    Jak masz wciąż jakieś wątpliwości, to pytaj dalej na FB. Tutaj wolę nie prowadzić w tym temacie dyskusji ... bo nie chcę mi się odpierać ataków forumowych trolli ...
    Po co przenosisz swoje niezadowolenie na kolejne wątki? I potem będziesz się skarżył, że z toba polemizują? Ktoś cie tu atakował?
    Nie zgadzam się z twoją analizą co do forumowiczów. Doświadczeni odchodzą, bo już nic nie mogą z forum uzyskać. Ty też właśnie wchodzisz w okres, w którym przestaniesz widzieć sens udzielania się. Póki mniej umiałeś forum było OK. To ty się bardziej zmieniłeś niż forum. Tu pewne rzeczy są stałe.
    Przepraszam za OT. Lepiej nie kontynuujmy tak pobocznego tematu. Po prostu przemyśl co napisałem.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 01-07-2016 o 11:29
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •