Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie [Motocross] Redbull MEGAWATT 2015

    To chyba druga edycja MEGAWATTu w Polsce (?). Na starcie 500 zawodników, wszyscy wystartowani w przeciągu +/- 5min. Trasa BARDZO zróżnicowana, ogrom terenu i różnic w wysokościach az przytłaczał, jak na księżycu tylko z drzewami w niektórych miejscach Od groma publiczności i jeszcze więcej piachu i pyłu niesionego przez wichurę która tam panowała. Wielkich trików nie było ale i tak było fajnie. Jeśli za rok będzie kolejna edycja to polecam wybrać się bo jest na co popatrzeć.

    1. Taki widok zaraz po wejściu na teren (oczywiście dotarłem z poślizgiem ale na tyle małym, że załapałem się na start zawodników)

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    8.

    9.

    10.

    11. Bonus stojący za plecami zawodników

  2. #2

    Domyślnie

    A bonus to nie na zdjęciu nr 4?

  3. #3

    Domyślnie

    w pewnym sensie w sumie też

  4. #4

    Domyślnie

    Po niektórych kadrach domniemam, ze miałeś akredytacje? Kadry fajne. Ja niestety mialem mniej szczęścia żeby się gdziekolwiek dopchać bo masa ludzi w najciekawszych miejscach. A pustynna burza zniechecala do szwędania sie w poszukiwaniu miejscówki. W domu troche czasu zeszlo na doczyszczenie sprzętu, chociaż i tak pogoda byla laskawa i nie lunęło deszczem...

  5. #5

    Domyślnie

    Miałem akredytacje, ale generalnie większość zdjęć robiłem z miejsc w których nie była potrzebna. Z tej Wrzutki niby 5 szt jest z miejsc gdzie nie każdy mógł się szwendać ale 2 i 3 spokojnie można było zrobić z 2 strony tylko z innym tłem ;]

    Co do czyszczenia sprzętu to było słabo Ale jakoś doprowadziłem wszystko do normalnego stanu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •