Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
  1. #11

    Domyślnie

    Zależy dla kogo, dla niektórych 7x to już duży zoom. Jeśli krotność ma być większa, przy zachowaniu lepszej jakości obrazowania (czyli m.in. większa od typowych matryca) to do wyboru jest Canon G3X, Panasonic FZ1000, Olympus Stylus 1, Fuji Finepix X-S1. Kryteria cenowe spełnia tylko ostatni, w Fotojoker do dostania za 1500pln.

  2. #12
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2015
    Miasto
    Bujaków
    Posty
    2
    Wpisów
    1

    Domyślnie

    Czy ktoś robił zdjęcia tem aparatem przy słabym świetle , jestem ciekaw jak sobie radzi bo obiektyw nieco ciemny.

  3. #13
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2015
    Miasto
    Bujaków
    Posty
    2
    Wpisów
    1

    Domyślnie

    Czy możesz wstawić parę fotek zrobionych przy słabym oświetleniu np.miasto w nocy lub pomieszczenia,oczywiście zrobione bez lampy.
    Z góry dziękuję

  4. #14
    sandler
    Gość

    Domyślnie

    Miałem takie - polecam

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez egon1967 Zobacz posta
    Czy możesz wstawić parę fotek zrobionych przy słabym oświetleniu np.miasto w nocy lub pomieszczenia,oczywiście zrobione bez lampy.
    Z góry dziękuję
    nikt nie ma takich fot?

  6. #16

    Domyślnie

    Czy w tym Nikonie P610 też macie problemy z ostrzeniem w makro na krótkich odległościach?bo żeby zrobić makro o max.powiększeniu to muszę się oddalić jakieś 2-3 metry żeby wyszło ostre
    .o zdjęciu w pomieszczeniu z góry to muszę zapomnieć no chyba ze wyjdę na drabinę razem ze statywem proszę o jakieś info bo nie wiem czy nie oddać go na gwarancję.

  7. #17

    Domyślnie

    Ja się przybliżam obiektywem na 1 cm i wychodzi. Wcześniej naciskam spust do połowy, żeby złapało ostrość. Co prawda nie mam w domu żadnego pająka, ale ćwicze na kaktusie i swojej obrączce. Aparat na pewno dobry, tylko trzeba się nauczyć ustawiać. Nie wiem jak tu wstawić zdj., więc nie mogę pokazać jak mi wyszlo

  8. #18

    Domyślnie

    Nie chce zakładać nowego tematu. Jaki jest przybliżony odpowiednik obiektywu zastosowanego w P610 dla lustrzanki??
    Wg informacji producenta
    4.3 - 258 mm ,odpowiednik 35 mm: 24 - 1440 mm
    Czy obiektyw typu 70-300 to bliski odpowiednik??

  9. #19

    Domyślnie

    Dla dx najbliżej będzie 16-300, dla fx 28-300 (im większy format, tym trudniej o zwiększanie rozpiętości ogniskowych).

    Dla zobrazowania kątów widzenia klik1, klik2

  10. #20

    Domyślnie

    Dzięki wielkie

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •