Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie D750 i SIGMA 70-200 2.8 APO DG HSM = problem

    Witam !

    Dawno tu nie zaglądałem ale chyba zrobiłem sobie kuku.
    Do tej pory korzystałem z tego obiektywu z D800 i nie miałem żadnych problemów.
    Od 2 dni jestem posiadaczem D750 i dziś przypiłem do niego wspominaną SIGME i okazuje się że ten obiektyw jakby wieszał aparat, blokował.
    Chodzi o AF przestaje działać i niemożna zrobić zdjęcia nie pojawiają się punkty pomiaru ostrości, ogółem kicha, czasami po chwili zadziała parę razy lub raz i dalej zwis. Wyłaczenie i włączenie pomaga na chwilę dosłownie 3-4 próby.
    Czy coś wiecie o co chodzi czy moja pucha jest wadliwa dodam że z NIKOREM 24-70 działa bez problemu.
    Nie wszystko wyglada tak, jak widzi to aparat
    Michalski

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    u mnie chodzi dobrze zarówno w D800 jak i D750

  4. #4

    Domyślnie

    Dziś testowałem podczas filmowania i działało bez problemu, problem miałem z robieniem zdjęć przy pierwszych próbach potem przeciscilem styki w obiektywie nie testowałem ponownie podczas zdjęć, dam znać jak zrobię testy podczas docenią na różnych ustawieniach AF.
    Nie wszystko wyglada tak, jak widzi to aparat
    Michalski

  5. #5

    Domyślnie

    Czy ktoś rozwiązał problem współpracy sigmy z d750? U mnie wiesza się stabilizacja. Obiektyw kupiony w 2012 r. Czy należałoby wgrać nowy soft do obiektywu?

  6. #6

    Domyślnie

    to rozwiązanie dla serwisu a nie forum. Problem nie tyczy się wszystkich D750 czy wszystkich Sigm 70-200. Często używam takiego zestawu do filmowania od ponad roku i u mnie nic niepokojącego się nie dzieje.

  7. #7

    Domyślnie

    Serwis rozwiązał problem, ale podaję na forum, moze komuś się przyda.
    Zostało wgrane nowe oprogramowanie. Koszt 123 + koszty przesyłki. Teraz wszystko działa jak należy. Włącza się OS. AF budzi się od razu, wcześniej trzeba było czekać 1-2 sekundy.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •