Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Limax7 Zobacz posta
    Czy w D3200 i D3300 da się wyłączyć co raz bijący po oczach LCD. Włączam aparat, LCD się włącza, wyłączam wciskając info lub spust migawki robię zdjęcie i znów albo podgląd zdjęcia albo menu. Przymierzam się do któregoś z tych aparatów i ta niedogodność najbardziej mnie wnerwia
    Podglad zdj wył mozna na pewno w d5100.
    Miałem kiedys i był wył.
    Cały wyświetlacz to chyba jednak nie .
    A jak u Ciebie bedzie, to instrukcje otwórz...
    ... ucze sie patrzec i widziec...
    i duqa z tego...

  2. #22

    Domyślnie

    Z tego co wyczytałem w instrukcji online to poprzez wyłączenie podglądu zdjęć można wyłączyć pojawianie się menu z interfejsem graficznym.


    Nikon D7100 + Nikon D3200 (Nikkor AF-S DX 18-105mm f/3.5-5.6 ED + Sigma APO 70-300mm f/4-5.6 DG MACRO + Nikkor AF-S DX 18-55 mm f/3.5-5.6G ED II)

  3. #23

    Domyślnie

    Podgląd zdjęcia nie ma nic wspólnego z ekranem informacji. Wyłączenie podglądu powoduje niezapalanie się ekranu z podglądem zdjęcia po każdorazowym jego wykonaniu, a wyświetlanie interfejsu graficznego zawsze można aktywować przyciskiem "i". Powyłączaj wszystko i osobiście sprawdź czy takie coś Cię satysfakcjonuje.

  4. #24

    Domyślnie

    Kupiłem jednak aparat D3200+18-105 VR.
    Po przejrzeniu sampli i porównywarek jednak 300 PLN nie było warte dla mnie ekranika odchylanego i mniejszego szumienia przy ISO1600+ (zdjęcia wywołuję zwykle 13x18 cm).
    Różnicy gołym okiem wielkiej nie ma, dopiero przy oglądaniu zdjęcia na 100% a przecież zwykle tego nie robimy.

    Teraz szukam oferty używanego Nikkora 35mm 1.8 - powinna być chyba znacząca poprawa ostrości i jakości zdjęć w pomieszczeniach?

  5. #25
    Oszczędny w słowach Awatar Noele
    Dołączył
    07 2014
    Miasto
    Dolny Śląsk
    Posty
    38

    Domyślnie

    Ekran odchylany pół biedy, zbawieniem jest możliwość zamknięcia go

    Jakość zdjęć w pomieszczeniach na pewno się poprawi, ale jeśli oświetlenie jest na prawdę marne, to i 1.8 niewiele na to poradzi. Ja mogę sobie pozwolić na zdjęcia w ciągu dnia (nawet pochmurnego), ale o zdjęciach przy łagodnym, domowym, sztucznym świetle można zapomnieć, chyba, że z pomocą przyjdzie statyw

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •