Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Czy aby wszystko OK z moim D7100?

    Właśnie wyjąłem go z pudełka, naładowałem akumulator, uruchomiłem i ... Kurcze, jeszcze przed kupnem przeczytanie instrukcji niemal wszystko wyjaśniało, a teraz kupa. W żadnym z trybów nie mogę otworzyć wbudowanej lampy błyskowej oraz nie mogę podświetlić górnego LCD. A do tego jeszcze ni świeci dioda wspomagania autofokusa. Wszystko już chyba przewaliłem i ... nic. czy ktoś może mi pomóc?
    Ostatnio edytowane przez raddeli ; 16-06-2015 o 14:56
    N

  2. #2

    Domyślnie

    wlacz tryb zielony i zakryj reka obiektyw. powinna sie lampa sama otworzyc. jak sie nie... to malfunkszyna masz.

  3. #3

    Domyślnie

    No niestety, nic. O co biega?
    N

  4. #4

    Domyślnie

    moze te trzy rzeczy (lampa, podswietlenie af i swiatlo lcd) jest na wspolnej wiazce, ktora jest uszkodzona. kolega top67 powinien wiedziec. pusc pm.

  5. #5

    Domyślnie

    dzwonie do sklepu i oddaję, zażądam wymiany
    N

  6. #6

    Domyślnie

    pewnie. swoja droga mozna zapytac, ale nie wykluczone ze zbieznosc niedzialajacych rzeczy moze byc spowodowane wlasnie jakas wspolna tasma albo jakas kostka, ktrora tym steruje.

  7. #7

    Domyślnie

    jestem po telefonie, mam zwrócić i mi wymienia na nowy
    N

  8. #8

    Domyślnie

    najlepsze rozwiazanie.

  9. #9
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2013
    Miasto
    Londyn/Lubin
    Posty
    107

    Domyślnie

    Najlepiej próbować na trybie manualnym wtedy mamy nad wszystkim kontrole. Dla przypomnienia tylko napiszę, że dioda wspomagania AF działa tylko gdy mamy ustawiony AF-S i jest on na centralnym punkcie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •