Close

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 44
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Brassai Zobacz posta
    A wie ktoś czy Epson sc p600 da taką jakość wydruku jaka jest wymagana przy certyfikatach Epson Digigraphie ??? Nie chodzi mi o pieczątkę, tylko o przynajmniej zbliżoną jakość.
    (Kiedyś słyszałem gościa od Epsona jak mówił, że minimum to stylus pro 3880)
    certyfikat ma papier trwałość tusz + papier to drukarka a2 . mam p600 i druk jest bardzo wysokiej jakości ale drogi tusze są po 100zł.drukowanie na grubych papierach szczególnie bw szybko wykańcza jasny cyjan taka mała uwaga, na razie na startowych tuszach + wymiana j.cyjan udało mi się zrobić 40 szt a4 kolor + czarno biały. Jak chcesz dużo drukować to polecam p800 lub canona1000. pozdr

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jaroo1 Zobacz posta
    certyfikat ma papier trwałość tusz + papier to drukarka a2 . mam p600 i druk jest bardzo wysokiej jakości ale drogi tusze są po 100zł.drukowanie na grubych papierach szczególnie bw szybko wykańcza jasny cyjan taka mała uwaga, na razie na startowych tuszach + wymiana j.cyjan udało mi się zrobić 40 szt a4 kolor + czarno biały. Jak chcesz dużo drukować to polecam p800 lub canona1000. pozdr
    W sumie nie wiele będę drukował, tylko dla siebie, lub dla kogoś okazjonalnie jak pokryje koszt. p800 jest gabarytowa za wielka dla mnie, i nie potrzebuję formatu A2. Najczęsciej to będą formaty A4 lub mniejsze. Nie chce już być zdany na chemię i laborantów. A w takim formacie nikt nie drukuje komercyjnie żeby jeszcze przyjść z własnym papierem, a papieru z roli nie cierpię.

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Brassai Zobacz posta
    W sumie nie wiele będę drukował, tylko dla siebie, lub dla kogoś okazjonalnie jak pokryje koszt. p800 jest gabarytowa za wielka dla mnie, i nie potrzebuję formatu A2. Najczęsciej to będą formaty A4 lub mniejsze. Nie chce już być zdany na chemię i laborantów. A w takim formacie nikt nie drukuje komercyjnie żeby jeszcze przyjść z własnym papierem, a papieru z roli nie cierpię.
    To nie widzę sensu kupowania tak drogiej drukarki!! koszt zakupu p600 + tusze + papier to koło 4k jesteś z krakowa tam masz duże możliwości np. kolega czarnoj . Ale to twoja kasa zrobisz jak chcesz..

  4. #24

    Domyślnie

    Ja do małych wydruków też posiadam L800 - kolorowe zdjęcia bardzo ładnie drukuje, niestety B&W to padaka. Pozdrawiam

  5. #25

    Domyślnie

    Ja zawsze korzystałam z drukarek hp. Jestem bardzo zadowolona. Tusze do niej też nie są aż takie drogie.

  6. #26
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez annazi Zobacz posta
    Ja zawsze korzystałam z drukarek hp. Jestem bardzo zadowolona. Tusze do niej też nie są aż takie drogie.
    Akurat HP i Lexmark to mistrzowie w strzyżeniu kasy za tusze.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  7. #27

    Domyślnie Drukarka dla grafika i fotografa.

    Czesc Wszystkim.
    Potrzebuje pomocy w wyborze drukarki. Jestem zielony w tej kwesti dlatego moje pytania moga byc nie na miejscu.
    Wiec ja robie zdjecia wiec drukarka ktora bedzie drukowala zdjecia do formatu A3 maksymalnie, moja dziewczyna jest grafikiem poszukuje dobraej drukarki do drukowania wizytowek,zaproszen,kalendazy i podobnych tego typu zlecen.Papier do 250-300g. Myslimy nad wydatkiem pomiedzy 2500-4000zl.
    Jestesmy zainteresowani urzadzeniem jedno funkcyjnym czyli drukarka.
    Moj pierwszy model nad ktorym sie zastanawiamy to:
    SureColor SC-P800- czy ktos jest uzytkownikiem tej drukarki ?? jakie sa koszty wydruku??i inne wady i zalety??
    SureColor SC-P600
    EcoTank ET-14000 jezeli chodzi o drukarki z systemem ladowania tuszow eco, czy jakosc wydruku jest nadal dobra??
    Jezeli znacie jeszcze jakies modele to prosze o info.

  8. #28
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Napisz do kolegi Czornyj i zapytaj o ostatni wypust Canona, mocno siedzi w temacie. Z tego co widziałem, to ta drukarka nie bierze jeńców.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  9. #29

    Domyślnie

    Drukarki foto kiepsko nadają się do realizacji tego typu wydawnictw - optymalne rezulaty są do osiągnięcia na specjalnych (drogich) papierach, koszt eksploatacji jest relatywnie wysoki (drogie tusze), wydajność niska.
    Do tego typu zleceń kupiłbym używaną Olympię - Xerox DC242/252, najlepiej z kontrolerem Fiery (takiego usrojstwa prywatnie używam). Potrzebne będzie samo pudełko z kontrolerem, bez dodatkowych podajników i finisherów.

  10. #30

    Domyślnie

    Witajcie, szukałem trochę informacji w sieci ale ciężko o fachowe info, poszukuje drukarki z przeznaczeniem głównym do drukowania zdjęć do dokumentów (paszporty, dowody itp) gdzieś w sieci znalazłem epsona L810 choć nie jestem przekonany czy moge liczyć na kilka propozycji.
    Drugi wariant to pogodzić wydruki do dokumentów i wydruki tradycyjne do np A3 (większy koszt uwzględniam) gdyz obecnie wysyłam zdjęcia do fotolabu
    Użytkuje X t2 TTArtisan 35 1.4 Fujinon 23 F2
    Było FEED 5, Kodak P850, Nikon D90, D300 D7100 D600 SB-900 Grip Md-10 50 F2 Canon 6D
    Szkiełka 18-105, 35 1.8G, T70-300 VC, T90 Macro , N70-210 F4, N35 1,8G FX, N80-200D ED 2,8, N85 1,8G S 24-35 F2 ART N28-105 N50 1.8G T24-70VC

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •