Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 44
  1. #11

    Domyślnie

    Witam wszystkich
    Planuje zakup drukarki foto a3 z wifi na własne potrzeby i ewentualnie druk małych ilości dla sporadycznych klientów. Dobrze gdyby drukarka była ekonomiczna ale i wydruk satysfakcjonujący
    Budżetu na razie nie podaje, chętnie zapoznam się z Waszymi propozycjami
    Pozdrawiam

  2. #12

    Domyślnie

    Epson Stylus Photo 1500W

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez m4z1 Zobacz posta
    Epson Stylus Photo 1500W
    Ja od dłuzszego czasu pracuje na Epsonach, są bardzo dobrym wyborem. Tutaj masz też nadruk na płytach, co bardzo się przydaje. No i wifi to już chyba konieczność.

  4. #14

    Domyślnie

    mógłbyś coś więcej napisać o tej drukarce ?

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez roko20 Zobacz posta
    No i wifi to już chyba konieczność.
    Kiedyś używałem HP, potem Epsona. Ale od przesiadki na Canona Pro9000 Mark II wyleczyłem się z innych firm. Dlaczego? Po prostu nie muszę szukać niczego lepszego. Canon też ma, świetnie opracowany, moduł nadruku na płytach.
    Dlaczego WiFi to konieczność? Miałem nawet komputerek przy rowerze bezprzewodowy i działał najgorzej ze wszystkich których wcześniej używałem.
    Zdjęcia przed drukiem chyba są obrabiane na jakimś kompie czy laptopie, czy doprawdy problemem jest podłączenie jednego kabelka? WiFi zamiast kabelka to przerost formy nad treścią, tam gdzie połączenie bezprzewodowe nie jest rzeczywiście niezbędne.
    Nikon D600, D7100,
    Nikkory: 28-80, 50 F:1.8D, 18-55 F:3.5-5.6 G II ED (DX), 80-200 F:2.8, Sigma 170-500 F:5-6.3D, Sigma 14 F:2.8 fish eye, Sigma 70-200 F:2.8 APO DG HSM, Tamron SP 10-24 F:3.5-4.5 DX, kilka zacnych manualnych stałek.

  6. #16

    Domyślnie

    dołączę się do tematu. MilekS - mówisz o Canonie - jakiego typu tusz stosujesz, oryg, czy jakiegoś CISSa? Pozdrawiam
    i co ja mam tu napisać?

  7. #17

    Domyślnie

    najpierw zobacz jakie są najtańsze tusze do drukarki i do nich dokup drukarkę - firmy zarabiają na tuszach nie drukarkach
    D300 + 12-24 + 50 + 70-300 + SB600

  8. #18

    Domyślnie

    Tylko trwałość tych najtańszych tuszy idzie w parze z ich ceną, niestety
    Nie ma się czym chwalić

  9. #19

    Domyślnie

    Ja używam Canona pixma ip8750 i uważam, że to co wypluwa ta drukarka jest co najmniej przedniej jakości.

    Miałem wcześniej Pro100, ale się zepsuła. Szczerze mówiąc, w jakości wydruku różnice są minimalne, chociaż wiadomo, że pigment jest trwalszy.

    Używam tylko oryginalnych tuszy Canona i raczej trzymam się ich papieru, chociaż czasem odskakuję w kierunku Ilforda Pearl. Polecam.

  10. #20

    Domyślnie

    A wie ktoś czy Epson sc p600 da taką jakość wydruku jaka jest wymagana przy certyfikatach Epson Digigraphie ??? Nie chodzi mi o pieczątkę, tylko o przynajmniej zbliżoną jakość.
    (Kiedyś słyszałem gościa od Epsona jak mówił, że minimum to stylus pro 3880)
    Ostatnio edytowane przez Brassai ; 28-02-2016 o 12:40

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •