Close

Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 61
  1. #41

    Domyślnie

    u mnie dziś na nowellu pojawił się ERR przy słabej baterii w gripie do tego ja robił zdjęcia to albo nie było ich widać albo połowa była biała, albo tak jak by dwie klatki się na siebie nałożyły. czy powrót do pierwszego softu to rozwiązuje ? bo u mnie był już najnowszy soft ( aparat ma tydzień )

  2. #42

    Domyślnie

    Hej. I jak z Gripami do d750? Który polecacie ? Oprócz org oczywiście.

  3. #43
    zysio
    Gość

    Domyślnie

    Oprócz org to nie wiem co ci doradzić

  4. #44

    Domyślnie

    czytam i czytam to meike wychodzi że są "w miarę"
    Bardziej chodzi mi o powiększenie korpusu, nie moge się przyzwyczaić, d700 trochę większy i lepiej się trzyma

    D750/d700+ tokina 16-28/2.8 + 85/1.8g + sigma 50/1.4 hsm ex+ Genesis Stroboss 58n

  5. #45

    Domyślnie

    Witam,
    Odgrzebuję ten wątek, jaki zamiennik MB D16 na chwilę obecną (09 2017) polecacie? Pytam, bo poprzednia odpowiedź jest sprzed ponad roku, jakość fluktuuje, używany oryginał w sensownej cenie jest na razie nie do dostania, a na nowy szkoda mi kasy.
    pozdrowienia!
    Nie pomoże sprzętu kupa, jak fotograf d...a...

  6. #46

    Domyślnie

    Podpinam się pod pytanie Ck_dezertera. Jaki jest obecny ranking zamienników? Z ostatnich dyskusji jak dla mnie wynika, że Pixel Vertax, kuszący jest też MeiKe - ktoś może testował? Może się wypowiedzieć o funkcjonalności tego pilota?

  7. #47

    Domyślnie

    Pixel działa bez problemu, za ułamek ceny oryginalnego, masz w pełni funkcjonalny grip.

  8. #48

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedź rotor, pixel zamówiony

  9. #49

    Domyślnie

    no szkoda, że zamówiłeś, bo mam takiego na zbyciu

  10. #50

    Domyślnie

    Ile czasu go używasz? Bo niestety pod d600 tak zachwalany Pixel posypał się totalnie...

Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •