Close

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 61
  1. #11

    Domyślnie

    Za tematem.... a jest jakiś sprawdzony zamiennik gripa do tego modelu Nikona, który nie zjada akku ? jeśli tak to jaki, po czym poznać itd.... wybieram się do fotoaparaciki.pl. Tam mają jakieś 2 zamienniki, będę badał.
    Troszkę gratów w ciężkiej torbie....

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krokodyl-lodz Zobacz posta
    Za tematem.... a jest jakiś sprawdzony zamiennik gripa do tego modelu Nikona, który nie zjada akku ? jeśli tak to jaki, po czym poznać itd.... wybieram się do fotoaparaciki.pl. Tam mają jakieś 2 zamienniki, będę badał.
    Też bardzo lubię ten sklep, też się tam dziś wybieram, ale czy jest potrzeba by pisać o tym w każdym poście?

  3. #13

    Domyślnie

    nie w każdym pytanie nadal aktualne
    Troszkę gratów w ciężkiej torbie....

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krokodyl-lodz Zobacz posta
    nie w każdym pytanie nadal aktualne
    Internet daje ta wygode ze mozesz odeslac jak cos jest nie tak bez podawania przyczyny. Troche pradu kazdy bedzie kradl tak jak samo body troszke kradnie. Zamow, wyprobuj i zostaw najlepszy. Niestety, tamie czasy, tandety pełno a oryginał kosmicznie drogi.

  5. #15

    Domyślnie

    Niestety zamienniki to loteria. Lukasio masz namiary na sklep gdzie jest oryginalny nikona? Chętnie wezmę namiary ( może być na priva) bo jak na razie moje poszukiwania nic sensownego nie przynoszą. Gdzie nie dzwonie dostaje info: "chwileczkę... ach tak nie nie mamy ale jak będzie to skontaktujemy się z Panem proszę podać tel. kontaktowy itd."

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jacekku Zobacz posta
    Niestety zamienniki to loteria. Lukasio masz namiary na sklep gdzie jest oryginalny nikona? Chętnie wezmę namiary ( może być na priva) bo jak na razie moje poszukiwania nic sensownego nie przynoszą. Gdzie nie dzwonie dostaje info: "chwileczkę... ach tak nie nie mamy ale jak będzie to skontaktujemy się z Panem proszę podać tel. kontaktowy itd."
    Ja dostałem dzisiaj mojego z brytyjskiego amazonu. W Polsce niestety na darmo szukać...
    D750, N24-70 2.8, N70-200 2.8, N50 1.8, N35 1.8, SB-910

  7. #17

    Domyślnie

    Z tego co widzę to kosztuje tak 1700 a przesyłka ile?

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jacekku Zobacz posta
    Z tego co widzę to kosztuje tak 1700 a przesyłka ile?
    Jakim cudem 1700? Ja zapłaciłem ok 1300 zł (235 funtów) + przesyłka ok 28 zł.
    D750, N24-70 2.8, N70-200 2.8, N50 1.8, N35 1.8, SB-910

  9. #19

    Domyślnie

    WC,kraj patrzylem i było 299

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jacekku Zobacz posta
    Niestety zamienniki to loteria. Lukasio masz namiary na sklep gdzie jest oryginalny nikona? Chętnie wezmę namiary ( może być na priva) bo jak na razie moje poszukiwania nic sensownego nie przynoszą. Gdzie nie dzwonie dostaje info: "chwileczkę... ach tak nie nie mamy ale jak będzie to skontaktujemy się z Panem proszę podać tel. kontaktowy itd."
    znalazłem fakturę, sklep Delta, Kraków ul. Nad potokiem.

    Tak jak pisałem wcześniej, to jest poprawiony grip z marca 2015. Pod koniec lutego, taką info miałem od trzech różnych sklepów, przypłynęły poprawione Pixele. Mój tak ok 1% kradnie na 24-36 godz leżenia w torbie. Tylko, że.....z body też schodzi. Oba oryginały aku. Czy jest grip na body czy nie, czy pierwsze zasila body a drugi grip albo odwrotnie to nie ma znaczenia. Kiedyś poświęciłem na to tydzień czasu, tzn sprawdzałem ile % schodzi i w jakiej konfiguracji. Tak żeby rozwiać wszelkie watpliwości. Prąd po prosty schodzi i tyle nawet jak aparat lezy w torbie. Ten typ (body) tak ma. cCiekaw jestem jak to wygląda z oryginalnym gripem . Nikt się nie odzwywa. Czyżby tym co kupili też prąd zjada tylko się wstydzą przyznać że wydalii ponad klocek PLN i dalej źle?

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •