Close

Strona 33 z 52 PierwszyPierwszy ... 23313233343543 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 321 do 330 z 520
  1. #321
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Albo takie u mnie to jedyne karty, które nigdy nie miały kłopotów z różnymi modelami nikona ( odpukać ), wydajność podobna do sandisk, cenowo nie wiem ale zawsze były tańsze.

  2. #322

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Albo takie u mnie to jedyne karty, które nigdy nie miały kłopotów z różnymi modelami nikona ( odpukać ), wydajność podobna do sandisk, cenowo nie wiem ale zawsze były tańsze.
    koesh nie ma jej Kingston tu u nas, niestety.
    Dobra biorę te:

    https://www.parkcameras.com/p/906093...class-10-uhs-i

    32GB mi styka, będzie miała speed 74.0 wystarczy

  3. #323

    Domyślnie

    Pomyłka to chodziło o micro sdhc 32GB speed 74.0 a nie sdhc 32GB więc wzięłam SanDisk SDXC 64GB Extreme Pro 95MB/s
    Dzięki za pomoc

  4. #324

    Domyślnie

    Witam.

    Jeszcze w kwestii puszka Nikon szkiełko Sigma.

    Z moich doświadczeń wynika , że najlepiej korpus po zakupie przetestować z kilkoma szkłami systemowym (najlepiej takimi pewnymi trafiającymi w punkt) .
    Jeśli są jakieś problemy to od razu wysyłać korpus do serwisu Nikona.
    Ja jedną z moich puszek zaraz po zakupie dwa razy wysyłałem do serwisu na kalibrację AF. Po drugiej wysyłce wrócił z adnotacją "kalibracja toru optycznego..."
    Od tamtej pory ze wszystkimi szkłami w punkt.
    Jak kupiłem Sigmę F 1.4 jedna kalibracja w serwisie Sigmy i wszystko elegancko.

    Pozdrawiam
    Pozdrawiam

  5. #325

    Domyślnie

    Czy ja mogę użyć w D7200 zwykłej SDHC 8GB na kilka dni ? Zamówiłam karte SanDisk SDXC 64GB Extreme Pro 95MB/s i nie mają na stanie musze czekać do przyszłego tygodnia.Szlak mnie trafi bo nawet tego aparatu jeszcze nie sprawdziłam

  6. #326
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Pewnie że tak, każda wolniejsza zadziała, nawet takie za grosze micro z adapterem.
    Jak nie mają to bierz dwie 32GB, jest to lepsze i pewniejsze, masz dwa sloty w aparacie, na jednym raw, na drugim jpg i masz wybór plus backup.

  7. #327

    Domyślnie

    Nie no wolę mieć jedną.Mam tak z 8GB aż 4 i noszę się z tym cały czas.
    Oki to dzisiaj odpalę D7200

  8. #328

    Domyślnie

    Zalecane jest raczej użycie 2x32 niż 1x64. Zwłaszcza, że nawet jedna 32 Ci wystarcza, jak pisałaś. Ale oczywiście możesz mieć swoje preferencje.
    Jeśli chodzi o "zwykłe" karty, to nie powinno być problemów, choć aparaty potrafią czasem kaprysić. Dlatego warto sprawdzić kompatybilność karty na spokojnie, a nie na minutę przed wyjściem w plener.
    I pamiętaj, by przed użyciem sformatować kartę w aparacie.

  9. #329

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sl011 Zobacz posta
    Zalecane jest raczej użycie 2x32 niż 1x64. Zwłaszcza, że nawet jedna 32 Ci wystarcza, jak pisałaś. Ale oczywiście możesz mieć swoje preferencje.
    Jeśli chodzi o "zwykłe" karty, to nie powinno być problemów, choć aparaty potrafią czasem kaprysić. Dlatego warto sprawdzić kompatybilność karty na spokojnie, a nie na minutę przed wyjściem w plener.
    I pamiętaj, by przed użyciem sformatować kartę w aparacie.
    Wybrałam najlepszą:
    http://www.cameramemoryspeed.com/nik...rd-comparison/

  10. #330
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ale nie upieraj się bo dobrze ci radzimy że dwie karty mniejsze są lepsze niż jedna duża, a czy kupisz tą nr1 czy nr10 nic się nie zmieni w użytkowaniu jeśli jest zbliżona prędkość zapisu i odczytu, do odczytu i tak dobry czytnik z USB3 potrzeba żeby odczuć wydajność karty.

Strona 33 z 52 PierwszyPierwszy ... 23313233343543 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •