Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29
  1. #21

    Domyślnie

    AF-C niedomaga ? To jakieś kompletne nieporozumienie jest w tym aparacie. Pomysłodawcę powinni ukamienowac :P
    Ogólnie AF w X100s to temat mocno dyskusyjny

  2. #22

    Domyślnie

    Tam praktycznie nie ma AF-C, ten tryb pojawił się dopiero w X100T.
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  3. #23

    Domyślnie

    Na szczęście korzystam wyłącznie z AF-S
    Jedyne czego mi brakuje, albo jeszcze nie umie ustawić to jeszcze jeden klawisz "Fn" - da się np. na kole zamiast trybu makro ustawić filtr ND? albo w innym miejscu pomijając Fn?

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kcr Zobacz posta
    Na szczęście korzystam wyłącznie z AF-S
    Jedyne czego mi brakuje, albo jeszcze nie umie ustawić to jeszcze jeden klawisz "Fn" - da się np. na kole zamiast trybu makro ustawić filtr ND? albo w innym miejscu pomijając Fn?
    jeśli pytasz o x100s to nie. Przynajmniej ja się z tym nie spotkałem albo mój nie ma takiej opcji

  5. #25

    Domyślnie

    trudno:/ trzeba przywyknąć

  6. #26

    Domyślnie

    W X100T możesz przypisać filtr ND pod dowolny z siedmiu przycisków funkcyjnych.
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  7. #27

    Domyślnie

    Skusiłem się na x100s, ale następny na pewno będzie T, bo już kusi

  8. #28

    Domyślnie

    panowie co brać dobrego na wakacje. JEstem uczulony na złą jakość i szumy w zdjęciach i brak ostrośći. A więc LX100 czy coś z fuji x100s x100t ????? Szkoda, żę jakość wideo w tych fuji jest gorsza niz w lx100, ale za to jakość fot chyba lepsza.

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aparaciarz Zobacz posta
    panowie co brać dobrego na wakacje. JEstem uczulony na złą jakość i szumy w zdjęciach i brak ostrośći. A więc LX100 czy coś z fuji x100s x100t ????? Szkoda, żę jakość wideo w tych fuji jest gorsza niz w lx100, ale za to jakość fot chyba lepsza.
    Zależy na czym Ci bardziej zależy. To są dwa różne aparaty, podobną to mają tylko nazwę :P
    Ja ostatnio nabyłem X70 i bardzo mi się podoba! Nie podałeś też budżetu...
    Pozdrawiam | D610 | 16-35 | 35 | 50 | 85 | 70-300 | X100T | X70 + WCL | thewanderingpath.com | instagram

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •