Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: D610 kolory

  1. #1

    Domyślnie D610 kolory

    Witam.
    Mam taki problem. W moim D610 kolory na wyswietlaczu odbiegają od rzeczywistych (wpadaja mocno w żółty zafarb), po zrzuceniu zdjecia na kompa jest ok. Czy mozna jakos ustawic kolory wyswietlacza w D610 czy zostaje mi tylkko serwis ? Może inni uzytkownicy tej puszki sie wypowiedzą jak u nich wygląda ta sytuacja.

  2. #2

    Domyślnie

    Poza regulacją jasności nie ma możliwości ustawienia kolorów wyświetlacza.
    Poszczególne egzemplarze wyświetlacza mogą odbiegać kolorystyką, może Twój do takich należy.
    NIKON D3100, NIKKOR 18-55 VR II, 18-105 VR,

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zgera Zobacz posta
    Poza regulacją jasności nie ma możliwości ustawienia kolorów wyświetlacza.
    Poszczególne egzemplarze wyświetlacza mogą odbiegać kolorystyką, może Twój do takich należy.
    Tak, tylko ze u mnie bardzo mocno odbiega, porownalem kolorystyke wyswietlacza z moim starym D90 i widac wyraznie ze kolory w d610 sa mocno zażółcone.

  4. #4

    Domyślnie

    Może odezwie się posiadacz D610 i potwierdzi jak jest u niego, w Twoim przypadku pozostaje serwis i wymiana wyświetlacza, ale czy będą chcieli go wymienić skoro jest sprawny.
    NIKON D3100, NIKKOR 18-55 VR II, 18-105 VR,

  5. #5

    Domyślnie

    U mnie po przesiadce z D90 i D7000 na D610 też miałem takie odczucie/złudzenie, że jakoś tak.. zółtawo D610 wyświetla. Ale po nabyciu D7100 widzę że tak samo kolorystycznie, wyświetlacz odzwierciedla kolory, w obu puszkach. Może masz to samo. Czyli przesiadka z D90 na D610 = musisz się przyzwyczaić
    FuFu X100T
    Było D90, D7000, D7100, D610 i wiaderko słoików
    M
    oje tereny https://500px.com/sesio/galleries/gluszyca

  6. #6

    Domyślnie

    Generacja wyświetlaczy od czasów D800 ma niestety tendencję do zażółcania - w najnowszych już dają możliwość korygowania odcienia

  7. #7

    Domyślnie

    mój nie sprawia wrażenia zażółcenia, bardzo ładnie na nim wyglądają zdjęcia (ładniej niż na kompie

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rotor Zobacz posta
    mój nie sprawia wrażenia zażółcenia, bardzo ładnie na nim wyglądają zdjęcia (ładniej niż na kompie
    Mam to samo Ale cieplejsze kolory są.
    FuFu X100T
    Było D90, D7000, D7100, D610 i wiaderko słoików
    M
    oje tereny https://500px.com/sesio/galleries/gluszyca

  9. #9

    Domyślnie

    a moze ktos w podkarpackim posiada d610 ?, chętnie bym skonfrontował moj korpus z innym

  10. #10
    Oszczędny w słowach Awatar Jimbeam77
    Dołączył
    06 2010
    Miasto
    Bielsko - Biała
    Posty
    56

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Seś@ Zobacz posta
    U mnie po przesiadce z D90 i D7000 na D610 też miałem takie odczucie/złudzenie, że jakoś tak.. zółtawo D610 wyświetla. Ale po nabyciu D7100 widzę że tak samo kolorystycznie, wyświetlacz odzwierciedla kolory, w obu puszkach. Może masz to samo. Czyli przesiadka z D90 na D610 = musisz się przyzwyczaić
    Przesiadłem się z D90 na D610 i Twojej teorii nie potwierdzam - jest wszystko OK!
    D610|N24-70 2,8|N50/1,8D|S14mm 2,8|SB900

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •