Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21

    Domyślnie

    Z ciekawości napisałem do kolesia. Początek odpowiedzi:
    "Nie znam się na fotografii, nie znam przebiegu aparatu, ale stan wizualny korpusu oceniam na dobry. Oczywiście widać na obudowie znaki użytkowania, ale chyba to normalne. Nie dostrzegam jakichś uszkodzeń mogących świadczyć o uszkodzeniach wykraczających poza oznaki zwykłego użytkowania, przecież to sprzęt używany. Nie jestem właścicielem sprzętu. Sprzedaję sprzęt na podstawie pisemnego upoważnienia. "
    z pozdrowieniami - Krzysiek
    Nikon Z6 + Z6 + Z6II + N14-24 f/2.8S + N24-70 f/2.8S + N70-200 f/2.8G VR II + 35 f/1.8S + 50mm f.1.8S + Planar T* 50 mm f/1.4 + 85 f/1.8S + N105 f/1.4E + Tokina 100 f/2.8 + SB-910

  2. #22

    Domyślnie

    Nie mam pojęcia ale pewnie sprawdzenie numerów czy przebiegu w serwisie tudzież historii może być warte zachodu.
    NIKON ENTRY LEVEL D 810 + N 24-70 II VR

  3. #23

    Domyślnie

    Aparat naprawdę fajny i cena rzeczywiście daje do myślenia, ale mimo wszystko wolę coś nowego na gwarancji niż używkę.

    Cytat Zamieszczone przez MstrG Zobacz posta
    Z ciekawości napisałem do kolesia. Początek odpowiedzi:
    "Nie znam się na fotografii, nie znam przebiegu aparatu, ale stan wizualny korpusu oceniam na dobry. Oczywiście widać na obudowie znaki użytkowania, ale chyba to normalne. Nie dostrzegam jakichś uszkodzeń mogących świadczyć o uszkodzeniach wykraczających poza oznaki zwykłego użytkowania, przecież to sprzęt używany. Nie jestem właścicielem sprzętu. Sprzedaję sprzęt na podstawie pisemnego upoważnienia. "
    Jak dla mnie trochę podejrzana sprawa... Jeśli właściciel aparatu chce go sprzedać to raczej przekazuje jakieś konkretniejsze informacje dot. przebiegu itp. Przypomniała mi się historia znajomego który kupił samochód, a tydzień później przyjechali panowie w niebieskich mundurach i zabrali samochód bo był "jumany". Zostały mu tylko dywaniki które kosztowały go w sumie ponad 20 tys. zł.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 16-05-2015 o 12:01

  4. #24

    Domyślnie

    Faktycznie trochę to dziwnie wygląda, patrząc na cytat MstrG
    Janbartek nie jesteś zainteresowany to nie ma sprawy. Pisałeś o czasie do wtorku a to nowe ogłoszenie jest i pomyślałem, że może będzie dla Ciebie jakąś alternatywą bo się mieści w przewidzianej kasie.
    NIKON ENTRY LEVEL D 810 + N 24-70 II VR

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez janbartek Zobacz posta
    Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Wybór padł na Nikona D750 + Tamron 24-70 mm f/2.8 Di VC USD tak jak sugerował MstrG. W późniejszym czasie zaopatrzę się w dodatkowe szkła.
    I tego się trzymaj.
    To obecnie jedno z najkorzystniejszych rozwiązań dla FF. Do tego zestawu dokup sb910.
    Nie zawracaj sobie głowy używkami niewiadomego pochodzenia bo mogą szybko odbić Ci się czkawką .....
    Ostatnio edytowane przez Archibald6803 ; 16-05-2015 o 16:34

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •