Close

Strona 1 z 22 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 218
  1. #1

    Domyślnie Zadania tematyczne - DYSKUSJE

    Witam,

    Jak wiecie prowadze zabawę Zadania tematyczne i tak pomyślałam, że ludzie mają dużo uwag co do zasad. Zasady można pozmieniać (oczywiscie w miare możliwosci), jeśli bedzie taka potrzeba. Dlatego w tym wątku będziemy wymieniać się poglądami na ten temat. Mam nadzieje, że wspólnie coś zdziałamy i dojdziemy do jakiegoś ładu i składu, że będzie wypływać więcej prac.

    Pozdrawiam i czekam na Wasze opinie. )
    "Fotografujac staraj się pokazać to, czego bez Ciebie nikt by nie zobaczył."
    ZADANIA TEMATYCZNE , RAWki - Też weź udział!

  2. #2

    Domyślnie

    Zacznę może

    Ja w kwestii formalnej, znaczy pytanie mam, bom pewien nie jest: zdjęcia mają być wykonane po podaniu tematu, bo

    Cytat Zamieszczone przez anette05 Zobacz posta
    I Opis zabawy

    Zabawa polega na wykonaniu zdjęcia na podany temat, zdjęcie musi jak najbardziej odwzrorowywac temat, bądź być z nim związane.
    Ocenie podlega podejście do tematu oraz jego wykonanie.
    czy można też korzystać z szuflady

    Cytat Zamieszczone przez anette05 Zobacz posta
    Przedłużam termin o 2 dni, czyli do 7 maja 2015 roku z powodu nie posiadania żadnej pracy.. Rozumiem, zeby Majówka, ale nikt nie uwiecznił radości nigdy?

    Pytam, aby rozwiać swoje wątpliwości, bo ten drugi cytat zamieszał mi w głowie
    clusca
    Fufu X

  3. #3

    Domyślnie

    Może być z szuflady nie ma żadnych przeciwwskazań, część wysłałem starszych i było ok. Jednak częściej zdarzało się ze np. pod dany temat nic nie miałem to trzeba było improwizować

  4. #4

    Domyślnie

    Z szuflady moze byc jak najbardziej, tylko musi byc w temacie. A jesli chodzi o drugi cytat, to jezeli nie posiadam zadnej pracy to przedluzam termin, jesli są, trwa on tydzien.
    "Fotografujac staraj się pokazać to, czego bez Ciebie nikt by nie zobaczył."
    ZADANIA TEMATYCZNE , RAWki - Też weź udział!

  5. #5

    Domyślnie

    Ogólnie niegdyś na "specjalne" był dopuszczony LR, teraz jest on dozwolony na każdą edycję więc na "speszjale" nie ma nic (chyba, że będzie jak w rawkach - nieograniczony dostęp do PS-a).
    Taki jeden pomysł mi przyszedł dzisiaj do głowy aby może specjalne nie były takie same jak u mnie w zabawie tylko żeby zrobić taki mini reportaż w danym temacie złożony z 3. zdjęć - może z 5.?

    W sumie to tematyczne mają rozwijać aspekty techniczne i umysłowe. Może warto jeszcze bardziej myślenie uaktywnić?
    W głosowaniu byłoby 3. razy więcej zdjęć niż uczestników - pogrupowane i aby było widoczniej oddzielone (np na całej lini: #).
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    O 3 zdjęciach pomyslę, bo pomysl mi sie podoba. Każda osoba by wysyłała 3 zdjęcia na dany temat, a pozniej można by było głosować na poszczególne osoby, oczywiście bez ujawnienia autorów Tak? Ale wprowadzimy to tylko w specjalnej edycji.
    Co do no limit. W terazniejszym regulaminie i tak nie ma zbyt duzo zakazów co do korzystania z PSa, także chyba to nie będzie potrzebne. Chyba, że jednak sobie życzycie możliwość doklejenia czegoś do zdjęcia to posłucham ludu!
    "Fotografujac staraj się pokazać to, czego bez Ciebie nikt by nie zobaczył."
    ZADANIA TEMATYCZNE , RAWki - Też weź udział!

  8. #8

    Domyślnie

    No limity zlikwidować. Nic nie doklejać. Naturalne zdjęcia z ewentualną obróbką w ACR/LR/itp.
    Na specjalne po prostu wysłać mini reportaż na dany temat z 3, zdjęć i tyle
    Ujawnienie autorów standardowo po skończonym głosowaniu.

    EDIT:
    Zrób jakąś ankietę czy takie coś wprowadzić bo tylko Wy się wypowiedzieliście w temacie aaa dużo osób online było
    Ostatnio edytowane przez spiritus ; 06-06-2015 o 19:56
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  9. #9

    Domyślnie

    Ankiete, no spoko, chyba, ze ktos jeszcze sie wypowie
    "Fotografujac staraj się pokazać to, czego bez Ciebie nikt by nie zobaczył."
    ZADANIA TEMATYCZNE , RAWki - Też weź udział!

  10. #10

    Domyślnie

    +1 ode mnie Będzie ciekawej ale i trudniej. Zastanawiam się tylko czy ludziom będzie się chciało. Ankieta powinna rozwiać wątpliwości ...
    TEMATYCZNE & RAWKI - Zapraszamy do zabawy
    Pozdrawiam, Michał

Strona 1 z 22 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •