Close

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41
  1. #21

    Domyślnie

    Przeglądałem jeszcze raz foteczki. Naprawdę super! , ale i puszka zacna
    Co do paprochów i czyszczenie matrycy i matówki wysyłam do serwisu jutro, mam jeszcze gwarancje może coś wskóram. Jak wróci , pędze po Tamrona
    Dziękuje Ci bardzo za pomoc. Pozdrawiam
    Nikon D7100 ; Nikkory: 35mm 1.8G ; 18-105 mm ; 55-300mm , SB-700, SIGMA 17-50mm f/2.8 EX DC OS HSM,

  2. #22

    Domyślnie

    Daj spokój z wysyłaniem- na paprochy to zwykle gruszka pomaga. A co do puszki- tam są fotki z dwóch.
    A co do fotek to dzięki. Osobiście jestem świadom, że wiele nauki przede mną.
    Ostatnio edytowane przez nikoniarz ; 03-05-2015 o 21:19

  3. #23

    Domyślnie

    Nie wiem jak przedmuchać matówkę niestety. Czytałem że trzebą ją wyjąc , ale lepiej tego nie ruszać samodzielnie.
    Wiesz jeśli chodzi o foty , to ja tez uważam że to najlepsze zdjęcie jeszcze przede mną. Ale Twoje są dobre i naprawdę jestem mile zaskoczony tym Tamronem.
    Nikon D7100 ; Nikkory: 35mm 1.8G ; 18-105 mm ; 55-300mm , SB-700, SIGMA 17-50mm f/2.8 EX DC OS HSM,

  4. #24

    Domyślnie

    Nic nie wyjmuj. Po prostu podmuchaj na lustro i górną część komory tam gdzie matówka. Jak nie pomoże to wtedy myśl o serwisie. Ale nie róbmy OT- w razie czego pisz na PW.

  5. #25

    Domyślnie

    Przedmuchanie nie pomogło, poszedł do czyszczenia matrycy i matówki. W serwisie Nikona w Warszawie taka przyjemność 74 zł oraz 25 wysyłka. Teraz wszysto jest git
    Nikon D7100 ; Nikkory: 35mm 1.8G ; 18-105 mm ; 55-300mm , SB-700, SIGMA 17-50mm f/2.8 EX DC OS HSM,

  6. #26
    C_K
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarzd3100 Zobacz posta
    Racja, do sportu ten Tamron ani troszkę się nie nadaje... http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=260894
    Chyba że szachy

    A tak na serio to rzeczywiscie podstawowe pytanie do czego ma służyć, bo jeśli nie do sportu to 10 razy wolałabym tamrona, jest mega ostry na kazdej ogniskowej, sigma mydli na 2.8 i ratuje ją tylko ten HSM bo optycznie jest słabsza.

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Córka_Kleofasa Zobacz posta
    Chyba że szachy
    Chyba nie wyczułaś ironii

  8. #28
    C_K
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarzd3100 Zobacz posta
    Chyba nie wyczułaś ironii
    Nie wyczułam bo w ogóle nie spogladałam na to co podlinkowałeś tylko ot tak ogólnie zażartowałam z szachami. Owszem pieknie trafiłeś, da się tym trafić ale nie zmienia to faktu że sigma HSM jako szybsza jst do tego celu wygodniejsza. W niektórych przypadkach tylko nią da się trafić bo tami staje sie za wolny. Optycznie jednak tami mnie urzekł do tego stopnia iż rozważam powrót do tego szkła. Piekielnie ostry na każdej ogniskowej/przesłonie.

  9. #29

    Domyślnie

    Idąc w niektóre przypadki to tylko Nikkor ogarnie temat. Oczywiście nie faworyzuje bezwzględnie Tamrona bo byłoby to głupotą. Pod amatorskie zastosowanie w tej kasie nie ma konkurencji jeśli mowa o sprzęcie nowym.

  10. #30

    Domyślnie

    Nie ma znaczenia amatorskie czy nie - jak ktoś potrzebuje szybkiego AF to powinien szukać innego szkła i tyle
    D700 + MB-D10 | N16-35 f4 | N35 1.8G DX | N50 f1.8G | N55 f3.5 | N85 f1.8G | T70-300 f4.0-5.6 USD | N80-200 f2.8D ED | N300 f2.8D AF-S

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •