Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez photaloo Zobacz posta
    To w sumie jak z tym Tamronem jest? Warto czy nie warto bo juz sam nie wiem.
    Żeby mieć pewność czy się sprawdzi w Twoich zastosowaniach musisz go użyć. Zdania innych będą zawsze podzielone- każdy fotografuje inaczej, w innych warunkach, jedni swoje niepowodzenia zganiają na sprzęt itd...
    Cytat Zamieszczone przez photaloo Zobacz posta
    Tych kolarzy robiłeś Tamronem?
    Tak. Później mogę podlinkować pełne albumy z setkami zdjęć. Co by nie było, że wybrałem tylko te trafione

  2. #12

    Domyślnie

    No to mam znowu do myślenia Proszę podaj link do zdjeć zrobionych tym Tamronem przez Ciebie. Będe bardzo wdzięczny. Dziękuje
    Nikon D7100 ; Nikkory: 35mm 1.8G ; 18-105 mm ; 55-300mm , SB-700, SIGMA 17-50mm f/2.8 EX DC OS HSM,

  3. #13

    Domyślnie

    Poszło na PW.
    Edit:
    Jak chcesz więcej to daj znać, w wolnej chwili coś dorzucę. Ale liczę, że 600 zdjęć chyba wystarczy...
    Ostatnio edytowane przez nikoniarz ; 03-05-2015 o 11:25

  4. #14

    Domyślnie

    Dzięki za link Nie rozumiem , czemu ktoś pisze, że do sportu się nie nadaje Jeżeli AF trafia w pędzącego rowerzystę na tyle zdjęć i do tego widziałem tylko kilka nie trafionych, ale to każdemu się zdarzy . Ładny bokeh , ostre fotki, generalnie dobre foty Morda mi się śmiała oglądając te zdjęcia No to pewnie kupie Tamrona A czy możesz jeszcze udstepnic kilka fotek robionych tym obiektywem wewnątrz, albo może jakis portret . Byłbym bardzo wdzięczny, zresztą już bardzo jestem
    Nikon D7100 ; Nikkory: 35mm 1.8G ; 18-105 mm ; 55-300mm , SB-700, SIGMA 17-50mm f/2.8 EX DC OS HSM,

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez photaloo Zobacz posta
    Dzięki za link Nie rozumiem , czemu ktoś pisze, że do sportu się nie nadaje Jeżeli AF trafia w pędzącego rowerzystę na tyle zdjęć i do tego widziałem tylko kilka nie trafionych, ale to każdemu się zdarzy . Ładny bokeh , ostre fotki, generalnie dobre foty Morda mi się śmiała oglądając te zdjęcia No to pewnie kupie Tamrona A czy możesz jeszcze udstepnic kilka fotek robionych tym obiektywem wewnątrz, albo może jakis portret . Byłbym bardzo wdzięczny, zresztą już bardzo jestem
    Nie mam nic z wnętrz ani tym bardziej portretów. Mam jakiś samolot z inscenizacji wojennej.

    EDIT:
    W sumie to dwa samoloty- drugi jest na drugiej stronie wątku.
    Ostatnio edytowane przez nikoniarz ; 03-05-2015 o 12:41

  6. #16

    Domyślnie

    OK. Dzięki . Dla mnie już wystarczająco Tutaj znalazłem tez ciekawe fotki i porównanie z Sigmą . Dla moich zastosowań będzie super ten Tamron. Jak kupię i potestuje, napiszę parę zdań. Myślę że warto
    Dzięki Wielkie
    Nikon D7100 ; Nikkory: 35mm 1.8G ; 18-105 mm ; 55-300mm , SB-700, SIGMA 17-50mm f/2.8 EX DC OS HSM,

  7. #17

    Domyślnie

    To nie ten Tamron jest porównywany. W tym zestawieniu jest dwukrotnie droższa wersja VC USD.

  8. #18

    Domyślnie

    Znalazłem coś bardziej "portretowego" oraz przy kiepskim świetle. Linki z wieczornego koncertu oraz wyborów miss poszły na PW.

  9. #19

    Domyślnie

    W tym linku co podałem są testy dwóch Tamronów z VC i bez VC. Zdjęcia super co zapodałeś z Tamrona. Dla mnie wystarczające. Uważam, że obiektyw jest ok , i nie wiem czy dlaczego ludzie powtarzają, jak mantra że nie celny AF, nie do sportu , skoro jest inaczej i widać to na zdjęciach . Chyba że Ci się to szkiełko naprawdę udało . W każdym razie dziękuje bardzo za udostępnione fotki .
    Ale dzisiaj zmartwiła mnie inna rzecz, patrze przez wizjer i widze po lewej stronie w górym roku chyba patroch . Na zdjęciu nie wychodzi, ale nie wiem w jaki sposób się tam to wzięło. Jak to usunąć , co z tym zrobić Przecież D7100 ma szczelny korpus, nie kumam tego
    Nikon D7100 ; Nikkory: 35mm 1.8G ; 18-105 mm ; 55-300mm , SB-700, SIGMA 17-50mm f/2.8 EX DC OS HSM,

  10. #20

    Domyślnie

    Narzekania na sprzęt biorą się często z braku znajomości obsługi sprzętu. Jak coś nie idzie, to lepiej zwalić na sprzęt niż na siebie (żeby szlifować warsztat). Oczywiście są sytuacje, gdzie sprzęt zaczyna ograniczać, niedomagać ale musi mieć bardzo wysoko postawioną poprzeczkę...
    Co do paprocha- pewnie na lustrze lub matówce. Polecam przedmuchać gruchą i to i to.

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •