Close

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 65
  1. #11

    Domyślnie

    Vinci co rozumiesz pod pojęciem plan miesięczny? Też miałem CC i nigdy nie przyszło mi do głowy aby ogólne warunki były różne przy opcji na miesiąc i na rok. I tu i tu obowiązuje 12-sto miesięczna umowa. I w obu przypadkach jednym kliknięciem można zrezygnować w ostatnim miesiącu obowiązywania umowy. Różnią się one tylko sposobem płatności (oczywiście to moje przypuszczenia, gdyż dokładnie nie pamiętam swojej umowy z Adobe). Jak rezygnowałem w 12 miesiącu to wystarczyło kliknąć na stronie. Przed 12-stym miesiącem była tylko możliwość kontaktu z supportem.

    Nie piszę tego jako prawda objawiona lecz jako wskazówka aby zagłębić się w treść umowy z Adobe
    Nikon D610, N28 f1.8 G, N50 f1.8 G, N24-85 VR, T70-300 VC USD, SB-700

  2. #12

    Domyślnie

    Jest możliwość wykupienia licencji na miesiąc z automatycznym przedłużeniem na kolejny ale z możliwością zrezygnowania w każdym (jak widać teoretycznie ;P) momencie.
    Drożej wychodzi niż umowa na rok, ale nie ma kary za odstąpienie od umowy.
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  3. #13

    Domyślnie

    A nie da się po prostu usunąć danych karty w ustawieniach konta Adobe? Nie będzie karty to nie pobiorą kasy.
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


  4. #14

    Domyślnie

    Nie, to po stronie karty powinno być.
    W subskrypcjach powinny być wszystkie aktywne polecenia zapłaty...
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RobertMiernik Zobacz posta
    Nie, to po stronie karty powinno być.
    W subskrypcjach powinny być wszystkie aktywne polecenia zapłaty...

    Ale to nie jest polecenie zapłaty ? To chyba podobny abonament jak za spotify, czy icloud apple. Wywalenie karty z konta Adobe powinno wystarczyć, choć to nieeleganckie rozwiązanie.
    Nikon

  6. #16

    Domyślnie

    Nom jest polecenie właśnie.
    I mogę sobie w dowolnym momencie wejść na stronie banku do zakładki płatności okresowe czy jak to się tam nazywa, nie pamiętam i mam listę wykupionych subskrypcji, mogę kliknąć anuluj i następne żądanie obciążenia karty zostanie odrzucone...
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RobertMiernik Zobacz posta
    Nom jest polecenie właśnie.
    I mogę sobie w dowolnym momencie wejść na stronie banku do zakładki płatności okresowe czy jak to się tam nazywa, nie pamiętam i mam listę wykupionych subskrypcji, mogę kliknąć anuluj i następne żądanie obciążenia karty zostanie odrzucone...
    U mnie tak nie ma, zalogowałem się do banku, przegrzebałem szczegóły karty kredytowej, wszedłem w zlecenia stałe. Nic tam nie ma. Kiedyś w życie miałem jedno polecenie zapłaty ale to operator komórkowy coś załatwiał z bankiem żeby to mogło się odbywać. Adobe, Spotify, Apple obciążają mi kartę co miesiąc, spokojnie mogę przypiąć inną kartę innego banku, którą za miesiąc obciążą.
    Nikon

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RobertMiernik Zobacz posta
    Nie, to po stronie karty powinno być.
    W subskrypcjach powinny być wszystkie aktywne polecenia zapłaty...
    To tym bardziej nie widzę problemu bo to można wyłączyć po zalogowaniu do panelu banku.

    Tylko, że większości takich usług wprowadza się numer karty w panelu samej usługi.
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RobertMiernik Zobacz posta
    Jest możliwość wykupienia licencji na miesiąc z automatycznym przedłużeniem na kolejny ale z możliwością zrezygnowania w każdym (jak widać teoretycznie ;P) momencie.
    Drożej wychodzi niż umowa na rok, ale nie ma kary za odstąpienie od umowy.
    Ja niestety nie potrafię znaleźć takiej opcji. Jesteś pewien tego co napisałeś? W moim panelu mam do dyspozycji tylko plan roczny z przedpłatą za cały okres i plan roczny z miesięczną opłatą. Obydwie możliwości to plan roczny. Zgadzając się na którąkolwiek opcję zawierasz z Adobe umowę na rok i właśnie dlatego jeśli chcesz zrezygnować wcześniej to musisz tego dokonać poprzez support. Jeśli zablokujesz kartę to przypuszczam, że Adobe upomni się o swoje, ponieważ wiąże Was zawarta umowa, w której zobowiązałeś się opłacać abonament przez rok.

    Coś mi się wydaje Vinci, że nie przeczytałeś dokładnie na co się zgadzasz i teraz masz pretensje do Adobe, że wywiązuje się z Waszej umowy a sam chcesz ją zerwać.
    Ostatnio edytowane przez bbart79 ; 02-05-2015 o 22:16
    Nikon D610, N28 f1.8 G, N50 f1.8 G, N24-85 VR, T70-300 VC USD, SB-700

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bbart79 Zobacz posta
    Coś mi się wydaje Vinci, że nie przeczytałeś dokładnie na co się zgadzasz i teraz masz pretensje do Adobe, że wywiązuje się z Waszej umowy a sam chcesz ją zerwać.
    W istocie tak może być, że nie doczytalem Placilem co miesiac przez ponad rok i uznalem że to plan miesięczny a faktycznie umowy nie mogę odnaleźć mam tylko dostep do faktur online.
    Nie, pretensji zadnych nie mam, z obu programow dosc intensywnie korzystalem w pracy i w domu i nie żałuję, bo na siebie i na mnie zarabialy. Tym niemniej rok minął, projekty na razie zakonczylem, trzeba by umowę rozwiązać.
    Z tego rozumiem że "przespalem" termin w marcu i rozpoczal się nowy rok abonamentowy dla mnie

    No nic, poczatuje w poniedzialek z obsługą klienta, zobaczymy jak sie sprawy mają
    Cyfry i analogi

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •