Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Tusz zamiennik do canon pixima ip7250

    Witam! Używa ktoś z Was może drukarki canon pixma ip7250? Szukam sensownych zamienników tuszy, ponieważ oryginalne kosztują niewiele mniej, niż nowa drukarka. Znacie coś godnego polecenia? Zamierzam drukować głównie na płytach. Będę baaardzo wdzięczna za każdy link i każda opinię. Googluję już od kilku godzin i nie mogę znaleźć żadnej sensownej opinii.

  2. #2

    Domyślnie

    Witaj,

    Zerknij tu: http://printlab.pl/search.php?text=ip7250

    Ja używam tych zamienników (z chipami) do MG 5350 i są ok.
    trochę plastiku z logo Nikon

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marcool Zobacz posta
    Witaj,

    Zerknij tu: http://printlab.pl/search.php?text=ip7250

    Ja używam tych zamienników (z chipami) do MG 5350 i są ok.
    I jak te zamienniki?
    "Of course, there will always be those who look only at technique, who ask „how,” while others of a more curious nature will ask „why”."
    Man Ray

  4. #4

    Domyślnie

    Miałem wrażenie, że w stosunku do oryginałów kolory są delikatnie inne.
    Żeby zmniejszyć pole do subiektywnych ocen zrobiłem profil wykorzystując ColorMunki Photo i uważam, że jest ok (jak na moje potrzeby).
    trochę plastiku z logo Nikon

  5. #5

    Domyślnie

    Mam tą drukarkę i zrobiłem test kilku tuszy z allegro i printlaba. Printlab jest przereklamowany. Zaczął pierwszy tracić kolory(słońce) podobnie jak koreańskie tusze za 16zł za komplet. Pewne guru zrobiło im przysługę. Zachwalane dulin też kiepsko wypadły.
    Najlepsze były TFO. Za komplet na allegro zapłacisz 30zł. Szkoda że sprzedałem oryginały, bo bym z nimi sprawdził.

  6. #6

    Domyślnie

    Bardzo dobra drukarka ja od siebie mogę polecić zamienniki lexmark, można znaleźć jest w okazyjnej cenie m.in na allegro
    Oryginalne tusze do drukarek - Atramenty zamienniki - Artykuły biurowe - Moja WWW

  7. #7
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    A ja już miesiąc ponad nie drukuje pewnie do wyrzucenia ale dobrze bo tłukla się niemiłosiernie. Zamienniki słabo wychodzą no ale cena org powala

  8. #8

    Domyślnie

    Zamienniki to gorsza jakość nadruku, szczególnie widoczna na płytach. Problemy z uzyskaniem właściwego koloru. Możliwe kłopoty z drukarką. Poza tym tego typu oszczędność ma zawsze wpływ na wizerunek firmy bądź osoby wykonującej usługę.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •