Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez locos Zobacz posta
    Maly update - znalazlem cos czego szukalem, czyli torba, ktora nie wyglada jak torba foto, oferuje naprawde szybki dostep do sprzetu i miesci d700 z zapietym 35mm plus 20-35 w drugim przedziale plus pewnie jakas 50 tez sie w nim zmiesci. Probowalem wlozyc 70-200, ale MZ to nieporozumienie wkladac tam tego kloca. Zostaje malo miejsce na aparat i na bank z jakims obiektywem zapietym sie nie zmiesci. Z torba dostajemy pokrowiec przeciwdeszcowy plus trzy przekladki. Producent to caden, model k1 (jest jeszcze k2 - deczko inny design i szersza o 30mm w porownaniu do k1 (130mm)).




    Kupione na ebay'u w cenie 80 zl z przesylka z Chin. Jesli chodzi o wykonanie, to nie mam sie do czego przyczepic (choc przekladki z rzepami sa marne) - zewnetrzne scianki grubsze i lepiej chroniace sprzet niz w thinktanku z poprzedniego posta. Generalnie polecam, bo naprawde calkiem niezly patent na maly zestaw do biegania po miescie.
    Z tego typu toreb to gorąco polecam Kata LightTri (w różnych rozmiarach, ja mam największą - wchodzi d700 z gripem, 80-200/2.8, 18-35 i 85 i jest jeszcze troche miejsca np. na ładowarkę czy jakiś mały obiektyw np. 50, dodatkowo można jeszcze doczepić zewnętrzny pokrowiec) - świetne wykonanie, solidność i wygoda, dostęp do aparatu bardzo szybki, łatwo wymieniać obiektywy (fotografuję w górach i skałach, często wisząc na linie, w związku z tym dostęp, wygoda i łatwość wymiany szkieł jest dla mnie bardzo ważna), można nosić na plecach a w razie potrzeby błyskawicznie przesunąć do przodu, zamki klapy głównej otwierają się w dwóch kierunkach. Niestety Kata została przejęta przez Manfrotto, teraz ta seria nazywa się Advanced Active Sling, ale tych nowych w ręku nie miałem, nie wiem jak z jakością.

  2. #12

    Domyślnie

    Odkopuję wątek

    Poleci ktoś fajny lekki plecak (na dwa ramiona) do którego zmieszczę D7100 z 35 i 10-20?
    D7100 | S 10-20 4-5.6 EX | N 35 1.8G | T 70-300 VC USD | SB-700

    Pozdrawiam, Ola

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Olsono Zobacz posta
    Odkopuję wątek

    Poleci ktoś fajny lekki plecak (na dwa ramiona) do którego zmieszczę D7100 z 35 i 10-20?
    Lowepro Flipside Sport 10AW?

  4. #14

    Domyślnie

    Lowepro DSLR Video Fastpack 250 AW

    Wysłane z mojego SM-P600 przy użyciu Tapatalka

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •