Close

Strona 25 z 25 PierwszyPierwszy ... 15232425
Pokaż wyniki od 241 do 244 z 244
  1. #241

    Domyślnie

    Tak przeglądnęłam kilka hoteli w okolicach Jury ale ceny to ponad 100 zł od osoby bez wyżywienia. Trafiłam na taki hotel http://hoteljura.pl i mają drugi budynek co się zwie stacja jura i tutaj cena za osobę 65 zł. No nie wiem zerknijcie może jak jest to coś warte to może dobry negocjator zbił by jeszcze te ceny

  2. #242
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 749

    Domyślnie

    Widziałem.
    Masz na myśli stacja turystyczna jurajska - pokoje sa bez łazienek, łazienki ogólnodostępne na korytarzach. Są nastawieni raczej na wycieczki szkolne itp.

    Googlując znalazłem dwa możliwe miejsca (o ile to co na www to prawda), niby Jura, ale oba miejsca są właściwie przyklejone do Krakowa, czyli daleko od centrum Jury - zresztą podając lokalizacje podają jako zaletę odległość do centrum Krakowa 10 km. Dla nas to raczej wada.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  3. #243

    Domyślnie

    Może coś w samym Ojcowie lub na granicy OPNu
    Zosia? ale to raczej schronisko jest, Skalny Dwór? na plener trzeba zjechać do Ojcowa niby blisko ale to piękne serpentyny są, może w samym Ojcowie szukać trzech lub czterech chat obok siebie, sam Ojców na plener ciekawy, oprócz skałek czy lasu można próbować zorganizować coś w którymś ze starych młynów.
    Jestem szumofobem. S50F1.4A

  4. #244
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 749

    Domyślnie

    Plener "modelkowy" wiosenny, czerwiec 2016 - sporo osób pyta to informuję, bo pytają głównie uczestnicy poprzednich plenerów
    Mam nadzieję na spotkanie
    piszcie tam:
    http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=271345
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

Strona 25 z 25 PierwszyPierwszy ... 15232425

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •