Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

WÄ…tek: nikon d600 czy d610

  1. #21

    Domyślnie

    Gonciarz kręci nawet telefonami, i ma oglądalność 😀 ja jakbym kupował używany, to taki na którym najwięcej bym oszczędził, czyli D600 ale gdzie nikt go nie wysłał na akcje serwisową. Samemu można wysłać i wtedy czyszczą cały aparat, wymieniała shuterplate i dają nowe gumy. Masz nowa migawkę i nowe gumy, aparat czysty. Za małą kasę. Poza gwarancja.

  2. #22
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2015
    Miasto
    Zamość
    Posty
    10

    Domyślnie

    Myślę że nić poniżej D600 mnie mnie zadowoli jeśli chodzi o film jak i zdjęcia dlatego dzięki koledzy za info odnośnie tej akcji serwisowej, będę szukał używanych D600 i D750 a jeśli nic nie znajdę to będę musiał kupić nową D750. Wiecie może gdzie nówkę można wyrwać najtaniej?

  3. #23

    Domyślnie

    Teraz ludzie kręcą już całą masą urządzeń, bo takich pozwalających na rejestrację materiału jest ogrom. Co nie zmienia faktu, że Nikonami zdarza mi się coś nagrać. Ale nie dlatego, że to optymalne rozwiązanie, tylko przez dostęp do sprzętu. Natomiast mając swobodny wybór, to po puszki N nie sięgałbym często w tym celu. Co innego, jeśli chodzi o zdjęcia.

  4. #24
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2015
    Miasto
    Zamość
    Posty
    10

    Domyślnie

    Gdybym szukał aparatu do filmowania to pewnie brałbym Sony A6300, idealna relacja jakości do ceny moim zdaniem, ale do zdjęć to ten aparat się nie nadaje, przynajmniej nie słyszałem o tym żeby ktoś używał tego sprzętu do foto.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dp1001 Zobacz posta
    ... ale do zdjęć to ten aparat się nie nadaje, przynajmniej nie słyszałem o tym żeby ktoś używał tego sprzętu do foto.
    Ten aparat robi zdjęcia o doskonałej jakości. Jeśli myślisz o reporterce ślubnej to fakt, nie nadaje się, jak większość bezluster.
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  6. #26

    Domyślnie

    Można mieć osobne urządzenie do filmowania + zestaw szkieł, akcesoriów + drugie body do fotografowania + zestaw szkieł, akcesoriów.
    Osobiście zdecydowałem się na Nikona D750 który daje radę w filmie i zarazem jest wyśmienity do zdjęć.
    Dzięki temu mam jeden bogatszy zestaw szkieł, lżejszą torbę i więcej kasy w kieszeni
    Co ważniejsze robiąc film pracuję z fotografami pracującymi D750. Mamy kompatybilny sprzęt. Jesteśmy bezpieczniejsi i możliwości się zwiększają.
    Zmierzam do tego aby nie dyskwalifikować Nikona do filmu. Nie jest to może najlepszy sprzęt ale wystarczający do większości zastosowań z weselami włącznie.

  7. #27
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Maciek N Zobacz posta
    Co ważniejsze robiąc film pracuję z fotografami pracującymi D750. Mamy kompatybilny sprzęt. Jesteśmy bezpieczniejsi i możliwości się zwiększają.
    To jest mocny argument, o którym wielu zapomina.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakÅ‚adać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomoÅ›ci
  • Nie możesz dodawać zaÅ‚Ä…czników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •