Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie Tania kasa fiskalna - co polecacie?

    Witam, odwieszam działalność, muszę kupić kase fiskalną. Co polecacie do 600zł? Jest w ogóle coś w tej cenie o będzie działać poprawnie?

    Pilna sprawa, będe wdzięczny za szybkie podpowiedzi.
    ;]

  2. #2

    Domyślnie

    Rodzice mają taką u siebie:
    http://allegro.pl/kasa-fiskalna-date...012477752.html

    Sam używałem nie raz. Bardzo fajna i intuicyjna.
    Szybkie robienie raportów dobowych, miesięcznych i rocznych. Posiada jakiś tam akumulator (na dzień pracy chyba wystarcza).

    Do 600zł nie wiem czy jest coś godnego polecenia.
    Ostatnio edytowane przez spiritus ; 08-04-2015 o 19:05
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  3. #3

    Domyślnie

    Za droga. Najtańsza jaką znalazłem z dobrymi opiniami to Farex Perła, można ją dostać w przedziale 700-800zł. Będę robił kilka paragonów na miesiąc max. Jeśli znacie coś dobrego a tańszego to napiszcie.
    ;]

  4. #4

    Domyślnie

    Czy dla kilku paragonów w miesiącu koniecznie musisz mieć kasę fiskalną? Darmowe programy do fakturowania umożliwiają wystawienie paragonu, ale jeśli faktycznie potrzebujesz to polecam Mercury 130F. Pozdrawiam
    TEMATYCZNE & RAWKI - Zapraszamy do zabawy
    Pozdrawiam, Michał

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez thekrycha Zobacz posta
    Czy dla kilku paragonów w miesiącu koniecznie musisz mieć kasę fiskalną? Darmowe programy do fakturowania umożliwiają wystawienie paragonu,
    Głównym zadaniem kasy fiskalnej jest rejestracja sprzedaży, a nie drukowanie paragonów. Jakby co.

  6. #6

    Domyślnie

    warto przypomniec, ze przy zakupie kasy nie liczy sie tyle cena co serwis. pamiataj, ze musisz robic obowiazkowe "przeglady" kasy co dwa lata, ktore musi przeprowadzic osoba z odpowiednimi uprawnieniami. szukaj zatem firmy, ktora jest blisko i ktora zapewnia serwis, obsluge i ktora jest w stanie stawic sie w kilka godzin.

    moze kasa brzmi i wyglada smiesznie... ale to nie sa zarty.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez freefly Zobacz posta
    Głównym zadaniem kasy fiskalnej jest rejestracja sprzedaży, a nie drukowanie paragonów. Jakby co.
    Jakby co to zgoda. Chodziło mi raczej o to, że są tańsze i przynajmniej w mojej ocenie prostsze rozwiązania niż kasa fiskalna ... Pozdrawiam

    Chociaż z drugiej strony, jeśli klientami w większości są osoby fizyczne nieprowadzące dg, to po przekroczeniu chyba 20k obrotu kasę mieć trzeba, więc nie zawsze da się taniej i prościej
    Ostatnio edytowane przez FHR ; 09-04-2015 o 12:16 Powód: łączenie postów
    TEMATYCZNE & RAWKI - Zapraszamy do zabawy
    Pozdrawiam, Michał

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez thekrycha Zobacz posta
    Chociaż z drugiej strony, jeśli klientami w większości są osoby fizyczne nieprowadzące dg, to po przekroczeniu chyba 20k obrotu kasę mieć trzeba, więc nie zawsze da się taniej i prościej
    Bingo. Czasem nie trzeba nawet przekraczać 20k obrotu, sprzedaż pewnych fantów na "dzień dobry" wymaga kasy fiskalnej.

    Na kasę i tak przysługuje 90% zwrotu do max. 700zł netto, więc lepiej kupić coś sensownego z ogarniętym serwisem.

  9. #9

    Domyślnie

    Kupiłem Farex Perła, w necie ma dobre opinie. Pożyjem uwidzim.
    ;]

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aeon88 Zobacz posta
    Kupiłem Farex Perła, w necie ma dobre opinie. Pożyjem uwidzim.
    Niech Ci służy bezawaryjnie na chwałę US. Hip, hip..........hurra!!!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •