Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Duży tablet z Androidem

    Przymierzam się do zakupu większego tabletu. Jeżeli ktoś by miał chwilę, aby podzielić się własnymi spostrzeżeniami, będę niezmiernie wdzięczny. Googiel niestety niewiele mi pomógł - znalazłem głownie marketingowy bełkot.

    Wymagania: praktycznie tylko dwa - duży (minimum 12 cali), system Android.
    Zastosowanie: ~40% oglądanie zdjęć, ~30% www, ~10% poczta, ~20% inne (wymagające Androida).

    Z tego co wyszperałem, wybór mam raczej mocno ograniczony:
    1. RAVO MR133 13,3"
    2. Lenovo Yoga 2 Pro 13,3"
    3. SAMSUNG NOTE PRO 12,2"



    Ktoś coś?
    ['O]

  2. #2

    Domyślnie

    Nie bierz Lenovo chyba że lubisz oddawać sprzęt do serwisu na 2 miechy
    The Iron never lies to you. You can walk outside and listen to all kinds of talk, get told that you’re a god or a total bastard. The Iron will always kick you the real deal.

  3. #3
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=190349

    Tu pytaj, bo i tak pytasz o same tanie

  4. #4

    Domyślnie

    Lenovo to nie IBM? Wydawało mi się, że solidna firma. Z jakim modelem miałeś takie przykre doświadczenia?

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=190349

    Tu pytaj, bo i tak pytasz o same tanie
    Ale ja nie pytam o tanie, tylko o duże - to mimo wszystko nie jest to samo
    Ostatnio edytowane przez FHR ; 02-04-2015 o 12:50 Powód: łączenie postów
    ['O]

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ecml Zobacz posta
    Lenovo to nie IBM? Wydawało mi się, że solidna firma. Z jakim modelem miałeś takie przykre doświadczenia?
    Lenovo w 2006 bodajże wykupiło dział laptopów od IBM, to już dawno i nieprawda

    Osobiście z żadnym, pracowałem na infolinii i znam temat od drugiej strony niejako. Nie idź tą drogą
    The Iron never lies to you. You can walk outside and listen to all kinds of talk, get told that you’re a god or a total bastard. The Iron will always kick you the real deal.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez thorcik Zobacz posta
    Osobiście z żadnym, pracowałem na infolinii i znam temat od drugiej strony niejako. Nie idź tą drogą
    Cenna informacja, dziękuję.
    ['O]

  7. #7

    Domyślnie

    Samsung Note to jest coś czego nie maja inne. Rysik. Ja bez niego nie potrafię pracować na tablecie. Zrobiłem sobie na exelu format i mam super sprawę. Dodatkowo jak jadę do klienta to moja ofertę wysyłam od razu dzięki snote która pozwala pisać i rysować w jednym.
    D600 , N50/1,4 , , To16-28/2,8 , N24-70/2,8 , N28-300 , S70-200/2,8 , N70-300, S150-500 , itd...

    Ludzie marzą o Aniołach, ja miałem jednego Krabbika w ramionach...

  8. #8

    Domyślnie

    Dzięki za opinię. Zdecydowałem się właśnie na samsunga note. Chińczyk miał za małą rozdzielczość, Lenovo niewygodnie mi się trzymało. Galaxy jest w sam raz, a rysik faktycznie się czasem przydaje.
    ['O]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •