Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Domyślnie 18.04 i 21.04 Pszczyna warsztaty u Bartka Wyrobka

Czy ktoś z Was się może wybiera do Bartka ? Tematyka głównie ślubna ale wygląda na ciekawy pomysł Słyszeliście coś o tym ?

http://www.wizjafotografii.pl/kup-warsztaty/?utm_source=FB-AFS&utm_medium=banerl&utm_campaign=sukces+w+fotogr afii+slubnej
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

Domyślnie

Hej. Był ktoś? Ciekaw jestem wrażeń.
    Obecnie jest wiele różnych warsztatów, które realizują się już wiele lat, zwłaszcza, że mają na celu naukę i poprawę warsztatu fotografa.
    Każdy może dobrać coś dla siebie, odpowiednie do rodzaju fotografii jakim się zajmuje. Jestem zdania, że jak robisz coś dobrze, to będą na to chętni
    Czyli najważniejsze - robić zdjęcia, pracować nad obróbką i uczyć się chwytania dobrych kadrów.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez ZmienieSystemCanonNaNikon Zobacz posta
    Hej. Był ktoś? Ciekaw jestem wrażeń.
    Obecnie jest wiele różnych warsztatów, które realizują się już wiele lat, zwłaszcza, że mają na celu naukę i poprawę warsztatu fotografa.
    Każdy może dobrać coś dla siebie, odpowiednie do rodzaju fotografii jakim się zajmuje. Jestem zdania, że jak robisz coś dobrze, to będą na to chętni
    Czyli najważniejsze - robić zdjęcia, pracować nad obróbką i uczyć się chwytania dobrych kadrów.
    Nie trać czasu i kasy na takie rzeczy !!!!!! Kiedyś uczestniczyłem w webinarium tego pana. Szkoda słów. Zapłaciłem raz ( i nigdy więcej tego nie zrobię) za "warsztaty" z wieczornej sesji we Wrocławiu. Wyglądało to tak jak bym za swoje oglądał reklamę firmy produkującej oświetlenie. I jedna uwaga NIKT i NICZEGO CIĘ tam nie nauczy.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez DaroD300S Zobacz posta
    Nie trać czasu i kasy na takie rzeczy !!!!!! Kiedyś uczestniczyłem w webinarium tego pana. Szkoda słów. Zapłaciłem raz ( i nigdy więcej tego nie zrobię) za "warsztaty" z wieczornej sesji we Wrocławiu. Wyglądało to tak jak bym za swoje oglądał reklamę firmy produkującej oświetlenie. I jedna uwaga NIKT i NICZEGO CIĘ tam nie nauczy.
    Ja byłem w zeszłym roku u niego, zapłaciłem 1500 zł i wyszedłem mega rozczarowany. Lanie wody i jeszcze raz lanie wody, Bartek Wyrobek nie ma pojęcia o marketingu, a te porady to pożal się Panie Boże. Praktyki do których on nakłania są w ogóle sprzeczne z prawem i z zasadami facebooka. Chodzi mi tu m.in o robienie konkursów na fejsie w których namawiasz do komentowania i udostępniania, takich rzeczy robić nie wolno, szkoda że wtedy o tym nie wiedziałem. Na pewno naczytacie i naoglądacie się pełno super dobrych opinii na temat jego szkoleń, ale to wszystko jest sztucznie kreowane. Pamiętam jak mieliśmy podczas tego szkolenia przerwę obiadową i Wyrobek latał za każdym żeby mu napisał na fejsie jak to jest super, jaki ogrom wiedzy i w ogóle. Oczywiście wszyscy pisali i ja głupi też napisałem, że szkolenie super. Nie zawracajcie sobie nim głowy nie warto, pieniądze w błoto.

Domyślnie

Fajnie, że piszecie szczerze co i jak. Kiedyś - przypadkowo - trafiłem na zajawki tego gościa i wyglądało to całkiem przekonująco... Klimat z proszeniem o pozytywne komentarze na szajsb**** mówi sam za siebie.

Takie czasy, że na edukacji i sprzedawaniu marzeń ludzie często zarabiają lepiej, niż na wykonywaniu fachu, w którym szkolą.

Uprawnienia umieszczania postów