Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Żyć z POMPĄ

  1. #1

    Domyślnie Żyć z POMPĄ

    Fundacja "Żyć z POMPĄ"
    Sopocki Teatr Muzyczny Baabus Musicalis

    1. Emilka, lat 5. Fascynatka świata nauki. Z każdym oddechem świat podoba jej się coraz bardziej. Pompa oddechowa.


    2. Piotruś, lat 11. Miłośnik świata morskich przygód. "Jeszcze w zielone gramy, i nie przestaniemy, dopóki jest nadzieja". Respirator.


    3. Anielka, lat 10. Pasjonatka bajek, starych zabawek i lalek. Żywienie pozajelitowe.



    Pozdrawiam
    Grzegorz

  2. #2

    Domyślnie

    Świetne zdjęcia, scenografia i charakteryzacja. Przyznam się, że lekko mnie ścisnęło w okolicach mostka... Dzieci dają siłę.

  3. #3

    Domyślnie

    Grubo. Fajnie przemyślane kompozycje. Dobre zdjecia, zapadną mi w pamięć.
    Spotyka się dwóch fotografów. Pierwszy pyta drugiego, który prowadzi za rękę synka:
    - Czesć! Kto to?
    - To mój syn. Janek.
    - Fajny, ale zrobiłbym go inaczej.

  4. #4

    Domyślnie

    Zdjęcia bardzo mi się podobają - fajna stylizacja, dobrze dobrana kolorystyka zdjęć, świetne oświetlenie. Ujęcia przypominają mi trochę przedwojenne zdjęcia grupowe, ale przedstawione we współczesnym wydaniu. Przede wszystkim jednak dzieci wyglądają na prawdziwych bohaterów. Bez patosu i ze smakiem. Świetna praca.

  5. #5

    Domyślnie

    Dzięki, to prawda dzieciaki dają siłę, są niesamowite.
    Wykonanie tych zdjęć zbiegło się z moim mocnym zainteresowaniem odnawianiem starych fotografii i powinny one takowe przypominać, taki był zamysł. Mało tego, by było śmieszniej, zdjęcia zostały przerobione na B&W, a później pokolorowane... Każda z osób na zdjęciach miała nie taki kolor ubrań jaki chciałem, tapety, podłoga, wózki, kołyska... wszystkie te kolory to wymysł mej wyobraźni nie stan faktyczny. Nie wiem czy w inny sposób, może łatwiejszy można podmienić dowolnie kolory i uzyskać widoczny efekt kolorystyczny, czy w ogóle taka zabawa ma sens, (żona mówi, że mam coś nie tak, kolorowe zdjęcie przerabiać na bw, a później kolorować) ale potraktowałem to trochę jako ćwiczenia nad kolorowaniem starych zdjęć i efekt mz jest inny niż przy zastosowaniu odmiennych technik.

  6. #6

    Domyślnie

    Tym większy szacun. Piękne zdjęcia a dzieciaki i ich historie są tu wisienką na torcie.

    PS. Tą mapę także kolorowałeś?
    Wypijmy za blendy...

  7. #7
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Git swiatlo, wszystko w kadrze poukladane tak jak trzeba, bardzo sie podoba! Szacun za kolorowanie

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez galaza Zobacz posta
    Tą mapę także kolorowałeś?
    Tak, trochę się bałem, że wodę na pustynię dostarczę....

  9. #9

    Domyślnie

    No i to są zdjęcia...
    Kawał naprawdę genialnej roboty.
    Lubię robić zdjęcia. : )
    Tu jest ich trochę
    A tutaj nawet więcej

  10. #10

    Domyślnie

    Fajny klimat.
    d750 | N 28-300 | Tamron 15-30 VC SP2 | Tamron 90 macro SP2 | N 50 1.8g |Lensbaby | SB-910 | Manfrotto 190GO!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •