Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grzegorzdz72 Zobacz posta
    czy wysyłając online mamy na końcu potwierdzenie wysłania które można wydrukować ? (w razie czego)
    Tak, jest coś takiego - "dziękujemy za udział w promocji, zgłoszenie weryfikowane, prosimy zapisać lub wydrukować tę stronę" itd.

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Olecki75 Zobacz posta
    Tak, jest coś takiego - "dziękujemy za udział w promocji, zgłoszenie weryfikowane, prosimy zapisać lub wydrukować tę stronę" itd.
    Wysłałem online, ale miałem problemy z dodaniem plików, mogłęm dodać tylko jeden plik, ostatecznie zaznaczyłem jednoczesnie plik z faktura oraz gwarancja i chyba dodało, ale nie mam pewnosci. Faktycznie po wysłaniu wyskakuje komunikat że dziękujemy za udział w promocji itd. lecz nie ma żadnego numeru zgłoszenia, nic co mogłoby zidentyfikować konkretne zgłoszenie, więc zapisanie czy wydrukowanie tej strony z komunikatem nic nie daje, gdyż nie ma tam żadnych konkretnych informacji (data, nabywca, jaki sprzet itd.) Zastanawiam się czy nie wysłać jeszcze raz pocztą.

  3. #23

    Domyślnie

    Zgadza się, nie było jakiegokolwiek numeru itd. Też miałem problem z dodaniem kilku plików więc paragon, gwarancję i spód aparatu (tabliczka z nr. seryjnym) wrzuciłem na skaner i poszło jednym plikiem. Wczoraj dostałem SMS-a, że weryfikacja pozytywna i należy czekać na przelew.

  4. #24
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2016
    Miasto
    Sosnowiec/Częstochowa
    Posty
    25

    Domyślnie

    Do mnie zwrot z cashbacku dotarł wczoraj. Od otrzymania sms-a do przelewu minęło 14 dni, także nie ma tragedii.

  5. #25

    Domyślnie

    Do mnie kasa wpłynęła na konto dzisiaj - dokładnie 15 dni od sms potwierdzającego pozytywną weryfikację wniosku złożonego 29.12.2016.
    W ostatecznym rozrachunku D7200 mam za 3569,00
    D7200 + N 35, N 18-105; D40 + N 18-55; SB-700

  6. #26

    Domyślnie

    Zwrot dotarł wczoraj takze to nie ściema

  7. #27

    Domyślnie

    Trwało to prawie miesiąc ale zwrot stał się faktem. 10 dni od sms-a dostałem kasę na konto.

  8. #28

    Domyślnie

    Hej,

    czy korzystał ktoś z jesiennej promocji która zaczeła się 15 października i otrzymał już zwrot? Ja 26 października otrzmałem smsa z potwierdzeniem pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, ale do tej pory nie otrzymałem ani pieniędzy ani żadnej informacji, mimo że strona Nikona infromuje o tym że czas oczekiwania od otrzymania wiadomości wynosi do 14 dni kalendarzowych...

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •