Close

Strona 7 z 11 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 105

Wątek: P900 - jest !

  1. #61

    Domyślnie

    NIKON się sypie. Mylą się im daty dostaw bo pewnie chodziło o sierpień 2017 bardzo ale to bardzo niepoważna firma. Centrala rzuca słowa na wiatr, podaj fikcyjne daty dostaw, sami nie wiedzą co mówią. Na plaży w Gdańsku wystawiała się firma NIKON, banery, balony cuda na kiju jak w cyrku, na moje pytanie o P900 odpowiadali pokrętnie, mętnie i bez zrozumienia. Śmieszna sytuacja bo robią reklamy na pół plaży ale nie wiem czego bo produktów brak Pocieszna sytuacja. Najbardziej rozbawiło mnie zapewnienie w centrali, że pod koniec sierpnia będzie już dostępny w sprzedaży w Polsce. Może oni mylą daty, państwa a może opowiadają bajki. Wiem jedno japońce powinni obciąć sobie małe palce na znak wstydu. Pozdrawiam firmę NIKON i prężną produkcję czegoś czego nie ma jak UFO.

  2. #62

    Domyślnie

    Pytałem dzisiaj w dwóch niemieckich sklepach. W obu mi oferowali złożenie zamówienia w ich sklepie na kwote 599 euro , ale nie wiadomo kiedy dostane aparat D paranoja.

  3. #63

    Domyślnie

    I co i klapa wielka klapa. NIKON wielkie gratulację za produkt widmo !! P900 pierwszy aparat w technologi STEALTH.

  4. #64

    Domyślnie

    Też miałem nadzieję na P900.
    Podobnie dzieje się z obiektywem 1 Nikkor 70-300.
    Chyba sobie daruję te wynalazki. Ostatnio mam apetyt na Sony A7.

  5. #65

    Domyślnie

    Ja widzę 3 nowe i jedną używkę na allegro, co z nimi nie tak, przyznam szczerze, że mnie też troszku kusi. :/
    D750 & D7100 | 12-24/4 | N24-120/4 | N85/1.8 | N200-500/5.6 | LP FS 400 AW

  6. #66

    Domyślnie

    widmo? skoro u mnie w sklepie lezy... ilosc minimalna na magazynach ale sa
    ____________
    D610, D300s, torba szkiełek i głowa pełna pomysłow

  7. #67

    Domyślnie

    Zobaczyłbym jak ten Aparacik wygląda ale ....
    poczekam jeszcze mimo że moja cierpliwość jest słaba ?!
    NIKON

  8. #68

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Devilish_Chaos Zobacz posta
    widmo? skoro u mnie w sklepie lezy... ilosc minimalna na magazynach ale sa
    tylko dziwne, ze wszystkie liczące się sklepy rtv i foto nie posiadają go na stanie, co więcej, pytani kiedy może się pojawić, nie są w stanie podać jakiegokolwiek terminu, gdyż te które podawał Nikon, już dawno przeminęły.

  9. #69

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arturmsi Zobacz posta
    tylko dziwne, ze wszystkie liczące się sklepy rtv i foto nie posiadają go na stanie, co więcej, pytani kiedy może się pojawić, nie są w stanie podać jakiegokolwiek terminu, gdyż te które podawał Nikon, już dawno przeminęły.
    Rtv euro agd. W ciągu mniej niż tyg. Sprzedały się 2 u mnie w sklepie (a nie jest to Duże miasto). Jeden na zamówienie drugi prosto z półki... Mnie tylko dziwi parcie na ten model za tą cenę.
    ____________
    D610, D300s, torba szkiełek i głowa pełna pomysłow

  10. #70

    Domyślnie

    Yeah! dorwałem wkońcu egzemplarz Aparat jest genialny a zoom porażający. Gdyby tylko znalazł się ktoś, kto by mi pomógł troche przybliżyć mi jego obsługę bo wielu rzeczy w nim nie ogarniam

Strona 7 z 11 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •