Close

Strona 6 z 11 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 105

Wątek: P900 - jest !

  1. #51

    Domyślnie

    Również czekam od długiego czasu na ten aparat, ale w sumie post wyżej uświadomił Mnie, że lepiej poczekać, niż kupić wadliwy egzemplarz

  2. #52

    Domyślnie

    Spróbuj np tu: http://www.ebay.pl/itm/NEW-Nikon-COO...item3cfa273a73
    PS to co mówią "sprzedawcy" najczęściej nie ma nic wspólnego z prawdą.
    Ostatnio edytowane przez jo44 ; 15-08-2015 o 19:57

  3. #53

    Domyślnie

    W zaprzyjaźnionym Sferisie mieli kilka sztuk. Wszystkie zeszły na pniu. Zamawiają, ale nie ma. Żaden nie wrócił na gwarancji, tak więc ktoś Ci bajki opowiada. Pewnie żeby sprzedać inny sprzęt...
    GFX 50S mk II, EOS RP
    Time is meaningless, and yet it is all that exists.

  4. #54

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Maro66. Zobacz posta
    W zaprzyjaźnionym Sferisie mieli kilka sztuk. Wszystkie zeszły na pniu. Zamawiają, ale nie ma. Żaden nie wrócił na gwarancji, tak więc ktoś Ci bajki opowiada. Pewnie żeby sprzedać inny sprzęt...
    Dlatego napisałem, że w każdej bajce trochę prawdy jest Ale prawdą jest, że soft poprawiali już chyba ze dwa razy. Wiem, iż każdy nowy produkt ma choroby wieku dziecięcego i to może rozumiem. Nie rozumiem jednak tego, że NIKON tak słabo ma z produkcją, kto jak kto ale japońska mrówcza praca powinna dać radę popytowi. Wiele osób już zapewne zrezygnowało z czekania na rzecz innego sprzętu. NIKON Polska zaproponował mi subskrypcję w ich sklepie internetowym kiedy sie juz pojawi sprzęt ale chyba cos im ceny się pomieszały bo mieli drożej niż inni sprzedawcy
    Ja osobiście tracę cierpliwość i jak stracę to zapewne do NIKON-a juz nie wrócę. Pozostanę z negatywnym ustosunkowaniem do tej firmy i pewnie na pytanie o sprzęt tej firmy będę odpowiadał znajomym aby dali sobie spokój. Bo jak tak działa sprzedaż to jak działa serwis ?
    Wielka wielka szkoda...

  5. #55

    Domyślnie

    Zgadza się. Jeśli ich przerosła sytuacja z P900, to mają problem, co nie zmienia faktu, że nie ma drugiej takiej konstrukcji na rynku

    Ja bym zaczekał. Kupisz inny sprzęt, a na jakiejś wycieczce podejdzie do Ciebie gość z P900 i się okaże, że ma dłuższego... zooma
    Ostatnio edytowane przez Maro66. ; 16-08-2015 o 11:07
    GFX 50S mk II, EOS RP
    Time is meaningless, and yet it is all that exists.

  6. #56

    Domyślnie

    Najciekawsze jest to, że Nikon Polska cały czas prowadzi akcję cashback na ten model...

    Ale z tego co wiem niewiele mogą zrobić bo cały sprzęt Nikona idzie do Polski z Holandii (ten z oficjalnie polskiej dystrybucji) a tam też brak P900 na magazynach.
    Ostatnio edytowane przez lucek92 ; 16-08-2015 o 14:15
    lustra-brak

  7. #57

    Domyślnie

    żenująca sytuacja. Sprzedałem sprzęt żeby kupić nowy a tu taka wpadka NIKON-a. Wyjaśnienia NIKON-a i tak dla mnie są mętne i pozbawione sensu. I jak tu nie wierzyć, że coś jest nie tak ? Kuriozalność sytuacji wskazuje na większy problem a nie brak rąk do pracy bo przypuszczam, że aparat robią małe chińskie rączki, a tam ludzi jest nie ograniczona moc. Reasumując NIKON wtopił i to poważnie a reakcja na problem jest zbyt mało adekwatna.
    Ja zostałem bez sprzętu juz ponad 3 miesiące a NIKON został z ręką w nocniku nie wiadomo jak długo.
    Jak się dowiedziałem w NIKON POLSKA to aparatów na Polskę przyszło zaledwie 200 szt w pierwszym rzucie następna partia ma być pod koniec sierpnia (tylko nie wiem czy tego roku i czy to nie bedzie np 100 szt hahahahahahahaha)
    Ostatnio edytowane przez XDX ; 17-08-2015 o 09:31

  8. #58

    Domyślnie

    Jak lubisz ryzyko i zależy Ci na czasie to w Valuebasket mają 3 sztuki (przynajmniej wg informacji na ich stronie).
    W wątku o tym sklepie możesz poczytać opinie osób, które od nich kupowały. Chyba jeszcze nikt się nie przejechał.

  9. #59

    Domyślnie

    No i gdize ta dostawa koncem sierpnia

  10. #60

    Domyślnie

    jest ktoś w stanie zrobić porównanie z jakimś teleobiektywem popularnym, typu sigma 150-500/600, 50-500 czy nawet nikkor 70-300 vr?
    W sensie, aby zrobić kilka zdjęć, o tych samych kątach widzenia, aby porównać prace p900 w miarę normalnym zakresie, bo raczej powyżej 1000mm to bonus...ciekawi mnie praca w zakresie teleobiektywów, które można kupić za 4-6 tyś zł.

Strona 6 z 11 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •