Close

Strona 90 z 106 PierwszyPierwszy ... 40808889909192100 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 891 do 900 z 1054
  1. #891

    Domyślnie

    Mam pytanie do posiadaczy D7200 którzy wcześniej mieli D7100, czy AF jest pewniejszy i czy posiada podobne zachowanie, to którym pisał kiedyś docxxx ? Rozważam zakup D7200 lub... no właśnie jak nie d7200 to co ? Canon EOS 7D Mark II? Czy czekać i z bierać na D500 ? Wiadomo wolałbym wydać mniej niż więcej.
    DeSiedemSto

    Uzależniony od dźwięku migawki

  2. #892

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamil_km Zobacz posta
    Mam pytanie do posiadaczy D7200 którzy wcześniej mieli D7100, czy AF jest pewniejszy i czy posiada podobne zachowanie, to którym pisał kiedyś docxxx (...)
    Fajnie byłoby gdybyś podał linka do jego opinii bo nie znam jej.

  3. #893

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamil_km Zobacz posta
    Mam pytanie do posiadaczy D7200 którzy wcześniej mieli D7100, czy AF jest pewniejszy i czy posiada podobne zachowanie, to którym pisał kiedyś docxxx ? Rozważam zakup D7200 lub... no właśnie jak nie d7200 to co ? Canon EOS 7D Mark II? Czy czekać i z bierać na D500 ? Wiadomo wolałbym wydać mniej niż więcej.
    Mam doświadczenie z obiema wyżej wymienionymi puszkami, miałem d7100 półtora roku, af w d7200 jest dużo pewniejszy w dynamicznych ujęciach. Moim subiektywnym zdaniem niewiele ustępuje d750, jesli w ogóle ustępuje.
    Sony A7III + SY AF 35 1.4 + SY AF 85 1.4 + S 135 1.8 A

  4. #894

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Andrzej1974 Zobacz posta
    Fajnie byłoby gdybyś podał linka do jego opinii bo nie znam jej.
    Nie mogę tak na szybko znaleźć, generalnie pisał, że aparat często łapał ostrość na kontrastowe tło zamiast na obiekt na pierwszym planie mimo prawidłowo prowadzonego punktu ostrości na obiekcie.
    Pytam się bo mam możliwość kupna na działalność więc opłaca mi się sprzedać "prywatny" D7100 i kupić "firmowe" inne body, teraz pytanie które. Do D750 musiał bym dużo dołożyć i zmienić szkła a to w tym roku nie zmieści mi się w budżecie domowym
    DeSiedemSto

    Uzależniony od dźwięku migawki

  5. #895

    Domyślnie

    Miałem D300s, miałem 2 x D7100 z rocznym odstępem. Obecnie posiadam D7200 i twierdzę, że ten ostatni jest najlepszy w AF-C, nigdy nie testowałem go na AF-S. Trochę trwało zanim zrozumiałem działanie AF-C + dynamiczne pola AF, zupełnie inny algorytm zaimplementowany niż w D300s i D7100. Jak ptak leci na bardzo kontrastowym o różnych kolorach tle to ustawiam AF-C bez pól dynamicznych bo niestety AF wtedy żyje własnym życiem ale gdy tło jest mocno jednolite to wtedy AF-C z dynamicznymi bo ładnie przykleja się do obiektu w ruchu. Teraz gdy w tle są mocno odbijające światło liście drzew to Af-C + dynamiczne pola nie sprawdza się.
    Ostatnio edytowane przez raftik ; 24-05-2016 o 13:05

  6. #896

    Domyślnie

    Czy w porównaniu do D7100 masz zdecydowanie więcej zdjęć trafionych ? Pamiętam kiedyś naszą rozmowę i to , że w D7100 miałeś duży odsetek zdjęć poruszonych/nieostrych. Czy w D7200 jest poprawa?
    DeSiedemSto

    Uzależniony od dźwięku migawki

  7. #897

    Domyślnie

    Tak i to jest główny powód dla którego puszka D7200 została ze mną + kilka innych ważnych poprawek względem D7100.

    Cytat Zamieszczone przez mamil_km Zobacz posta
    Czy w porównaniu do D7100 masz zdecydowanie więcej zdjęć trafionych ? Pamiętam kiedyś naszą rozmowę i to , że w D7100 miałeś duży odsetek zdjęć poruszonych/nieostrych. Czy w D7200 jest poprawa?
    Ostatnio edytowane przez raftik ; 24-05-2016 o 14:20

  8. #898

    Domyślnie

    Napisz proszę Rafale przy jakich czasach robisz zdjęcia i nie mają mikro poruszenia? Czy odwrotność ogniskowych w tym aparacie się sprawdza ?
    DeSiedemSto

    Uzależniony od dźwięku migawki

  9. #899

    Domyślnie

    Może jeszcze ktoś się wypowie odnośnie AF-u w tym aparacie ? Czy jest znacząca poprawa w stosunku do D7100 ?
    ,
    DeSiedemSto

    Uzależniony od dźwięku migawki

  10. #900

    Domyślnie

    pisałem już w jednym wątku, pomyślałem, że podpytam tutaj, parę dni temu kupiłem D7200, dziś postanowiłem sprawdzić jak wyjdzie fotka nieba i okazało się, że mam paproch w wizjerze, czyszczenie lustra i pryzmatu nic nie dało, pomijając, że pojawiły się nowe paprochy bo robiłem to głupio.
    czy komuś z Was w nowym D7200 się to zdarzyło? nowy aparat niby doszczelniany i trochę mnie to martwi, czekam na gruchę i będę dmuchał, poza tym działa super mam jeszcze tydzień na zwrot i zastanawiam się co zrobić - na fotkach oczywiście tego nie widać, ogólnie głupio tylko, że mam parę dni i taki myk od razu...

Strona 90 z 106 PierwszyPierwszy ... 40808889909192100 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •