Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35
  1. #1

    Domyślnie Adobe PS + LR -> pakiet dla fotografików

    Mam kupionego LR 5. Chciałem dokupić PS'a, zerkam na strone Adobe i widzę, że samego PS'a nie opłaca się kupić, bo jest jakiś pakiet dla fotografów za cenę 12,29 euro/mies:
    https://creative.adobe.com/plans/pho...&promoid=KLXML

    W związku z tym mam kilka pytań:
    1) wychodzi w marcu LR 6, czy jak kupię taki pakiet to będę miał aktualizację za free do LR6?
    2) czy kupując ten pakiet dostanę normalnie fakturę?
    3) czy ktoś z Was używał Bridga, chciałem też go dokupić, ale nie ma takiego pakietu a rozumiem, że go nie ma z PS'em??

    z góry dzięki za pomoc
    D610|Nikkor 24-70 2.8|Nikkor 85 1.8|Sigma 50 1.4|Tamron 70-300 4-5.6|
    Panasonic DMC-LX100|24-70|1.7-2.8|

  2. #2

    Domyślnie

    Jedną z reklamowanych zalet Creative Cloud jest oprogramowanie w zawsze najnowszej wersji. Zgodnie z powyższym dostaniesz Lr6. Bridge jest składnikiem Ps-a więc też będzie w tej cenie. W każdym razie ja miałem. Ostatecznie częściej używam Caprure One Pro i dodatkowo zakupionego kiedyś CS6.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hewirto Zobacz posta
    Mam kupionego LR 5. Chciałem dokupić PS'a, zerkam na strone Adobe i widzę, że samego PS'a nie opłaca się kupić, bo jest jakiś pakiet dla fotografów za cenę 12,29 euro/mies:
    https://creative.adobe.com/plans/pho...&promoid=KLXML

    W związku z tym mam kilka pytań:
    1) wychodzi w marcu LR 6, czy jak kupię taki pakiet to będę miał aktualizację za free do LR6?
    2) czy kupując ten pakiet dostanę normalnie fakturę?
    3) czy ktoś z Was używał Bridga, chciałem też go dokupić, ale nie ma takiego pakietu a rozumiem, że go nie ma z PS'em??

    z góry dzięki za pomoc
    1. Jak kupisz ten pakiet będziesz miał aktualizacje dopóki będziesz płacił "składkę".
    2. Tak, nawet więcej. Zamawiasz z poza Polski, więc przy zamówieniu zdejmują VAT [o ile masz NIP europejski], czyli wychodzi 9.99 EUR
    3. W tym pakiecie Bridge jest za darmo, ale nie używałem, nie mam takiej potrzeby...

  4. #4

    Domyślnie

    Używam od ponad roku Adobe CC Fotografia, wcześniej też miałem tylko LR, bez CC bym PS nie kupił. Gdzieś czytałem że jest chyba jakaś nowa oferta za 10 euro zamiast 12? Coś wiecie o tym?

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek z Nikonem też Zobacz posta
    Używam od ponad roku Adobe CC Fotografia, wcześniej też miałem tylko LR, bez CC bym PS nie kupił. Gdzieś czytałem że jest chyba jakaś nowa oferta za 10 euro zamiast 12? Coś wiecie o tym?

    https://creative.adobe.com/promo/Cre...CPP?sdid=KQUIK
    Nikon

  6. #6

    Domyślnie

    dzięki za cynk... już mam tańszy.
    Załatwia się to przez czat.
    ____________________
    Nikoniki i nikkoriki... D4s, D750, D3200, rybka 16, 14-24, 70-200, 24 f/1.4, 35 f/1.4, 50f/1.4, 85 f/1.4 i na deser fuji X100
    www.stefanolszak.pl

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez siedemczwartych Zobacz posta
    dzięki za cynk... już mam tańszy.

    Załatwia się to przez czat.

    Jaki czat ?
    Nikon

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez witus Zobacz posta
    Jaki czat ?
    https://helpx.adobe.com/pl/contact.h...stillNeedHelp#

    z tym, że ja załatwiłem z p. Sebastianem; anulował moją obecną subskrybcje za 12,29 euro (kończyła się 12 marca) i poprosił o wykupienie nowej w cenie 10,44 euro. Wszystko odbyło się w kilka minut i bez problemów.
    Natomiast mój kolega, któremu poleciłem to samo trafił na jakąs panią, która nie wiedziała nawet o pakiecie za 10.44.
    Więc kolega odłożył sprawę na jutro
    Ostatnio edytowane przez siedemczwartych ; 04-03-2015 o 19:36
    ____________________
    Nikoniki i nikkoriki... D4s, D750, D3200, rybka 16, 14-24, 70-200, 24 f/1.4, 35 f/1.4, 50f/1.4, 85 f/1.4 i na deser fuji X100
    www.stefanolszak.pl

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez siedemczwartych Zobacz posta
    https://helpx.adobe.com/pl/contact.h...stillNeedHelp#

    z tym, że ja załatwiłem z p. Sebastianem; anulował moją obecną subskrybcje za 12,29 euro (kończyła się 12 marca) i poprosił o wykupienie nowej w cenie 10,44 euro. Wszystko odbyło się w kilka minut i bez problemów.
    Natomiast mój kolega, któremu poleciłem to samo trafił na jakąs panią, która nie wiedziała nawet o pakiecie za 10.44.
    Więc kolega odłożył sprawę na jutro
    Ale to trzeba wcześniej należeć do CreativeClud? Bo tam jest napisane, że to oferta dla klientów Creative... nie kumam tego...

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    Ale to trzeba wcześniej należeć do CreativeClud? Bo tam jest napisane, że to oferta dla klientów Creative... nie kumam tego...
    Ja też nie... pisz na czacie i pytaj.
    ____________________
    Nikoniki i nikkoriki... D4s, D750, D3200, rybka 16, 14-24, 70-200, 24 f/1.4, 35 f/1.4, 50f/1.4, 85 f/1.4 i na deser fuji X100
    www.stefanolszak.pl

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •