Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35
  1. #31

    Domyślnie

    witam mam pytanie kupiłem na allegro pakiet na rok on jest legalny czy nie

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stultus Zobacz posta
    witam mam pytanie kupiłem na allegro pakiet na rok on jest legalny czy nie
    A skąd mamy wiedzieć? Nikntu nie jest jasnowidzem. podaj jakiś link do aukcji czy coś.

    Pytanie czemu nie kupiłeś bezpośrednio od Adobe? Miałbyś pewność ze jest legalny.
    Spotyka się dwóch fotografów. Pierwszy pyta drugiego, który prowadzi za rękę synka:
    - Czesć! Kto to?
    - To mój syn. Janek.
    - Fajny, ale zrobiłbym go inaczej.

  3. #33

  4. #34

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Neskas Zobacz posta
    Link jeszcze działa ale jak chcę kupić klikam paypal wszystko jak trzeba pobierz z konta, zatwierdzam i wraca mi na stronę z tego linku. O co kaman ?? mozę coś źle robię. Z paypala nie ubyło. Kurde :/
    Mam to samo.....wraca do poprzedniej strony....rozwiazales problem?
    D700/ T15-30 2.8/ N24-70 2.8/ N70-200 2.8 VRII/ TC-20EIII/ S35 1.4 A/ S50 1.4 A /pentacon 50 1.8/ Samyang 135 F2/ helios 44-4 58 f2/ meyer optik 135 2.8/ SB900 / tripod manfrotto/ roundflash

  5. #35

    Domyślnie

    może trochę nie na temat ale niektórzy piszą że się obawiają podawania numerow karty itp wiec opiszę tutaj - może komuś się przyda.
    W mbanku jest opcja i można sobie zamówić wirtualne karty walutowe. Opłata jednorazowa to 25zł za karte, ważna jest 5 lat. Kartą nie zapłacimy w sklepie ponieważ nie ma żadnego chipa, dlatego nazywa się wirtualna, służy właśnie to zakupów przez internet. Karty walutowe są w USD i w EUR. Sam posiadam bo po całym świecie robię dużo zamówień a taka karta daje bezpieczeństwo. Mam przykładowo zapłacić gdzieś w sklepie przez neta 45 euro - loguje się w mbanku, doładowuję kartę USD (robię zwykły przelew na karte, bank przelicza po obecnym kursie euro i mamy kasę na karcie) i wtedy płacę w sklepie. Mam pewność że sklep nie pobierze więcej. Po zapłaceniu, w mbanku rozładowuję kartę i mam 0,00. Doładowuje tylko podczas płacenia. Może i dużo zabawy ale daje bezpieczeństwo.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •