Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 35
  1. #11

    Domyślnie

    Witam czy udało się Wam kupić ten pakiet dla fotografów w promocji? Bo mi na czacie Pani Gosia twierdzi że nic nie wie. Chodzi mi konkretnie o informację, czy można w jakiś sposób zapłacić z góry za całość? Oraz co jeśli nie posiadam numeru VAT czyli NIPu europejskiego tylko zwykły polski. W formularzu jest miejsce tylko do wpisania numeru VAT, a my chcemy dostać fakturę.
    Ostatnio edytowane przez andzialipka ; 14-05-2015 o 11:27

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez andzialipka Zobacz posta
    Witam czy udało się Wam kupić ten pakiet dla fotografów w promocji? Bo mi na czacie Pani Gosia twierdzi że nic nie wie. Chodzi mi konkretnie o informację, czy można w jakiś sposób zapłacić z góry za całość? Oraz co jeśli nie posiadam numeru VAT czyli NIPu europejskiego tylko zwykły polski. W formularzu jest miejsce tylko do wpisania numeru VAT, a my chcemy dostać fakturę.

    Ja kupiłem z dwa miesiące temu. Pobierają mi co miesiąc z karty 10.44E. Nie jest do tego potrzebna rozmowa z nikim. Kilka kliknięć i już.
    Nikon

  3. #13

  4. #14

    Domyślnie

    W sumie to oferta dla członków Creative Live, sle skoro nie weryfikują tego w zaden sposob to oferta ciekawa
    Cyfry i analogi

  5. #15

    Domyślnie Adobe PS + LR -> pakiet dla fotografików

    Nawet nie pamiętam czy zakładałem konto w creative live ? Napewno bezpłatne, ale nie było potrzebne wystarczy mieć ten link. Dalej logowałem się kontem Adobe.
    Nikon

  6. #16

    Domyślnie

    Używam PS CC i LR więcej niż rok. Płacę 9.99 Euro miesięcznie. Zaznaczę jednak, że jestem z Adobe od PS 2,4
    Piter

  7. #17

    Domyślnie

    a da sie skorzystac z tej promocji 10.44 ale placac za caly rok z gory? bo takiej opcji nie widzie

  8. #18

    Domyślnie

    No właśnie ja też nie wiem czy można płacić za rok z góry w ramach tej promocji, i na czacie też nie wiedzą.
    A nie obawiacie się podawać im numeru karty płatniczej? Przecież oni te dane przechowują.
    A może po płatności z góry za cały rok można te dane usunąć? Przy czym płatność z góry chyba tylko bez promocji, ale za to może bezpieczniej.

  9. #19

    Domyślnie

    Ja takze korzystam z tego pakietu i jestem zadowolona, nie duza sumka, a przynajmniej zawsze wszystko aktualne
    "Fotografujac staraj się pokazać to, czego bez Ciebie nikt by nie zobaczył."
    ZADANIA TEMATYCZNE , RAWki - Też weź udział!

  10. #20

    Domyślnie

    to jak? da sie czy sie nie da zaplacic z gory za rok w promocji?

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •