Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
  1. #1

    Domyślnie Galaxy Life Pocket Adventure na PC

    Jestem miłośnikiem gry Galaxy Life. Działa pięknie na PC oraz na iPhonie (wersja Pocket Adventure). Jest już też wersja Galaxy Life Pocket Adventure na Androida ( na Samsungu chodzi ok).

    Pytanie: Jak zainstalować Galaxy Life Pocket Adventure na PC ?

    Próbowałem normalną drogą, ale program instalacyjny poszukuje telefonu z androidem (Samsunga), bo oczywiście odpuściłem wersję na iPhone'a. Jak to obejść ?

    Wersję tej gry na PC znam w miarę dobrze a wersja Pocket Adventure na iPhonie jest dla mnie jak czarna magia i na PC chciałem ją lepiej poznać. Próbowałem też na ajpadzie samsunga: wersja na PC nie chce dać się uruchomić, bo wtedy można by z komputera w ogóle zrezygnować.

    Szukam bratniej duszy z tym samym problemem, dzięki za odzew.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  2. #2

    Domyślnie

    Nie sądzę, żeby dało się ją na Windowsie zainstalować...
    Nie to żebym szukał rozwiązania - sorrki, ale gry na androida i iosa są raczej tylko telefonowe...
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RobertMiernik Zobacz posta
    Nie sądzę, żeby dało się ją na Windowsie zainstalować...
    Nie to żebym szukał rozwiązania - sorrki, ale gry na androida i iosa są raczej tylko telefonowe...
    No dobra, ale gdzie ta 'telefonowość' jest zapisana ? Jak to obejść ? Tak jak pisałem, próbowałem PC-tową wersję na ajpadzie i nic z tego (na telefonie nie próbowałem PC-towej wersji) - bardziej zależy mi właśnie na " udawaniu telefonu przez PC-ta." Jakie wartości i gdzie to wpisać w przeglądarkę ? Taaak ! Zapomniałem dodać, że jest to gra na przeglądarkę.

    Pzdr.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  4. #4

    Domyślnie

    Aa na przeglądarkę...

    jak wrzuciłem w googla to znalazło mi wersję na androida i ifona, myślałem że chcesz to na komputerze uruchomić.

    Jak przez przeglądarkę, to ciut nie rozumiem (podaj adres) przecież przeglądarka z definicji jest 'na PC' więc wchodzisz i grasz - tak?

    W czym problem?
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RobertMiernik Zobacz posta
    Aa na przeglądarkę...

    jak wrzuciłem w googla to znalazło mi wersję na androida i ifona, myślałem że chcesz to na komputerze uruchomić.

    Jak przez przeglądarkę, to ciut nie rozumiem (podaj adres) przecież przeglądarka z definicji jest 'na PC' więc wchodzisz i grasz - tak?

    W czym problem?
    Tak, dobrze myślałeś: chcę wersję telefonową uruchomić na PC - obie wersje chodzą na przeglądarkę: telefonowa chodzi na Safari a PC-towa na wszystkich przeglądarkach, jakie znam --> nawet na chińskim 64-bitowym Maxthonie.

    Pzdr.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  6. #6

    Domyślnie

    pokaż te linki w takim razie, bo jedyne co znalazłem to aplikacja do pobrania z marketu - to nie jest wersja przeglądarkowa! To aplikacja - tego się nie da uruchomić na PC.

    Jeśli PCtowa wersja chodzi na wszystkich przeglądarkach jakie znasz - to wybacz dalej nie rozumiem gdzie jest problem - chodzi czyli uruchomiłeś na PC czyli co dalej chcesz uruchomić skoro uruchomiłeś?
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RobertMiernik Zobacz posta
    pokaż te linki w takim razie, bo jedyne co znalazłem to aplikacja do pobrania z marketu - to nie jest wersja przeglądarkowa! To aplikacja - tego się nie da uruchomić na PC.

    Jeśli PCtowa wersja chodzi na wszystkich przeglądarkach jakie znasz - to wybacz dalej nie rozumiem gdzie jest problem - chodzi czyli uruchomiłeś na PC czyli co dalej chcesz uruchomić skoro uruchomiłeś?
    No więc tak:
    1. Właścicielem gry jest Ubisoft (z Barcelony).
    2. Główny serwer gry jest w Barcelonie a z nim mają połączenia grający poprzez swoje lokalne serwery (nie bezpośrednio).
    3. W Polsce najpopularniejszym serwerem jest serwer FB (nie trzeba danych podawać przy rejestracji, bo sam je ściąga z danych konta FB) ale zaraz za nim jet serwer http://www.gry.pl/ .
    4. Jeśli już masz konto na "gry.pl", to wybierasz obrazek 'Galaxy Life' i możesz zacząć grać. Dostajesz unikatowy numer ID z serwera centralnego w Barcelonie i grasz z tej przeglądarki, z której wybrałeś serwer 'gry.pl' lub FB. Nie ma żadnej instalacji na PC.
    5. Do poprawnego grania jest niezbędny Flash - ale to już domena każdej przeglądarki.
    6. Inaczej ma się sprawa z wersją na telefon - tzw. Pocket Adventure. Tutaj (ja od dwóch lat gram na iP5) jest niezbędna instalacja gry, która na iPhone jest darmowa. Przy pierwszym uruchomieniu trzeba podać dane z iTunes Store i wybrać nazwę dla zawodnika. Gra się uruchamia (chyba za pomocą przeglądarki Safari) i na iP5 wszystko działa szybko i sprawnie a na Androidzie - to porażka ! Długo nie było wersji na Androida (do tej pory wycofano Flasha, bez którego ta gra nie działa).
    7. W takim stanie j/w chcę uruchomić wersję telefoniczną na PC, choć wiem, że nie ma wersji telefonicznej na przeglądarkę pod Windows 8.1 --> liczę tu na jakiś wpis w przeglądarkę, który spowoduje, że instalator tej gry (np. pod Androida) będzie myślał, że ma do czynienia z telefonem. Może też być inny sposób: PC emuluje jakiś telefon z Androidem i wtedy już nic nie trzeba !
    8. Kwestia jest tylko taka, że ja tego nie próbowałem i nie mam tu żadnego doświadczenia. Liczę na pomoc mądrzejszych.

    Pzdr.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  8. #8

    Domyślnie

    Od początku:
    1. Na Sony Z Ultra gra śmiga bez najmniejszego problemu
    2. Aplikacji z Androida nie da się uruchomić na komputerze, ani z Androida ani z Iphona, to są programy napisane konkretnie pod te systemy i nie da się ich uruchomić inaczej niż na nich.

    Dalej nie rozumiem dlaczego nie grasz jak piszesz przez fb czy gry.pl?
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  9. #9

    Domyślnie

    Ależ od 3-ch lat gram na PC ! Ale od 2-ch na iP5 - tylko ta gra na takim 'znaczku pocztowym' nie pozwala mi na jej lepsze poznanie --> na PC byłoby miodzioo. Obie wersje gry mają wspólną nazwę "Galaxy Life" i grafikę. Pozostałe założenia są inne: inna ilość budynków, wojska i inna punktacja.

    Pzdr.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  10. #10

    Domyślnie

    Albo poszukaj emulatora np. Androida na PCeta.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •