Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11

    Domyślnie

    Amulatory są koszmarnie wolne, nie da się na nich pracować.
    Nawet programując pod Androida używa się podłączonego kabelkiem urządzenia fizycznego a nie emulatora, bo to kupa jest!

    Już lepiej poszukać aplikacji, która ekran z telefonu na komputerze udostępni i będzie można klikać myszką...
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RobertMiernik Zobacz posta
    Amulatory są koszmarnie wolne, nie da się na nich pracować.
    Nawet programując pod Androida używa się podłączonego kabelkiem urządzenia fizycznego a nie emulatora, bo to kupa jest!

    Już lepiej poszukać aplikacji, która ekran z telefonu na komputerze udostępni i będzie można klikać myszką...
    No właśnie o tym nie myślałem... ...żeby ekran dotykowy wyświetlić na Monitorze z działającą myszą (oczywiście za pomocą PC-ta i uruchomionej na nim jakiejś aplikacji). Poszukam jeszcze.

    Kłopot w tym, że mam iP5 (Samsunga S Advance ma mój wnuczek i nie chce udostępnić do prób) - a nie mam iMaca-a. Apple, jeśli w ogóle ma emulator iP5 to pewno na Mac-a a nie na PC.

    Pzdr.
    Ostatnio edytowane przez wasilewk ; 22-02-2015 o 19:23
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  3. #13

    Domyślnie

    Tak w ogóle gupia ta gra atakuje i atakuje i miliardy jednostek trzeba wysłać na proste działko bo giną jak mrufki (swoją drogą może te robale to mrówki są?).

    KASZMAR! ;P
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RobertMiernik Zobacz posta
    Tak w ogóle gupia ta gra atakuje i atakuje i miliardy jednostek trzeba wysłać na proste działko bo giną jak mrufki (swoją drogą może te robale to mrówki są?).

    KASZMAR! ;P
    He, He ...

    Który poziom bazy masz ? (na iP5 mam 8 i wszystkie 11 kolonii - niestety na 6-tym).
    Spróbuj na PC (tu mam wszystko na 9-tym levelu) - te 'mrówki' to S-Trike-i. Gdybyś je miał na ostatnim levelu (7), to poznałbyś co potrafią - zdecydowanie najlepsze wojsko.

    Poza tym gra w sojuszach wciąga jeszcze bardziej.

    Pzdr.
    Ostatnio edytowane przez wasilewk ; 22-02-2015 o 19:59
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  5. #15

    Domyślnie

    A z innej beczki:

    FB działa jednocześnie na telefonie i na PC. Może by coś pokombinować, żeby i ta gra tak działała ?
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  6. #16

    Domyślnie

    FB jako aplikacja Facebooka?
    To są dwie różne aplikacje - one wyglądają tak samo ale to nie jest ta sama aplikacja.

    Excel na OsXa też wygląda jak ten na PC ale ich na 'krzyż' nie uruchomisz.

    Nie każdy musi być informatykiem, ale musisz mi niestety na słowo uwierzyć - nie ma rozsądnego sposobu na uruchomienie na komputerze aplikacji z androidowego sklepu.

    Idź w kierunku tego wyświetlenia ekranu komórki na laptopie bo w tą stronę to może działać.
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  7. #17

    Domyślnie

    Chodziło mi raczej o to, że na Facebooku na telefonie umieszczam zdjęcia a potem na PC na Facebooku je czytam (to samo konto). Te same wiadomości i ten sam rozkład stron.

    Pzdr.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  8. #18

    Domyślnie

    Tak, rozumiem ale przy grach bardzo często - to w sumie reguła prawie, że serwery są rozdzielone między platformami.
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  9. #19

    Domyślnie

    Wczoraj taki przypadek, mój syn mnie zaskoczył: ustawił na telewizorze ze 20 piosenek dziecięcych video dla swojego synka --> za pomocą telefonu Samsunga - korzystając z internetu (konkretnie Youtube). No, ale on ma telewizor w sieci wewnętrznej. Mój przypadek jest raczej odwrotny (tak myślę...).

    Pzdr.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •