Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Konkurencja dla Photoshopa i Illustratora - nowy soft w śmiesznych cenach? - Affinity

    https://affinity.serif.com/en-gb/photo/
    Jeżeli to prawda to radzę szybko pozbyć się akcji Adobe

  2. #2

    Domyślnie

    Nie taki nowy, było o nim głośno już jakiś czas temu w serwisach macowych. Szkoda, że nie ma triala.

  3. #3

    Domyślnie

    Beta programu do grafiki rastrowej, trial programu do grafiki wektorowej, o ile dobrze widzę.

  4. #4

    Domyślnie

    Może dla Gimpa konkurencja...
    Jak widzę od pół roku ponad, niewiele się zmieniło, zobaczymy co dalej, ale jakichś specjalnie wielkich nadziei to bym sobie raczej nie robił...
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  5. #5

    Domyślnie

    mam zainstalowaną tę betę, ale mi zgłasza, że aby ją odpalić potrzeba zakupić bieżącą wersję programu

  6. #6

    Domyślnie

    Ciekawi mnie to co się dzieje na filmiku promującym program w 0:39 sekundzie (usuwanie skaz z twarzy na szarym tle). Jak to się nazywa fachowo? Ciekawi mnie to rozwiązanie i czy jest dostępne w PS.
    ;]

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aeon88 Zobacz posta
    Ciekawi mnie to co się dzieje na filmiku promującym program w 0:39 sekundzie (usuwanie skaz z twarzy na szarym tle). Jak to się nazywa fachowo? Ciekawi mnie to rozwiązanie i czy jest dostępne w PS.
    Nie wiem o którym filmiku mówisz (nie podałeś linka), ale przypuszczam że chodzi ci o tzw. frequency separation.
    FF (Fuji + Fuji)

  8. #8

    Domyślnie

    Robi się bałagan - odkop po 2 latach

    Mamy już wątek o tym programie tutaj: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=277280

    Ten zamykam
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •