Close

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 67
  1. #21
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 158

    Domyślnie

    Oczywiście. Wode focić? Chyyyyba, ze wdarł sie błąd i powinno być "ó" to spoko

  2. #22

    Domyślnie

    Banał, ale zgodny z regulaminem. Myślałem o czymś takim:
    Ponieważ nie mam Tapatalka, to post dodałem poprzez kliknięcie ZAMIEŚĆ SZYBKĄ ODPOWIEDŹ na dole strony otworzonej w domyślnej przeglądarce mojego laptopa. Podobno też tak można

  3. #23
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 158

    Domyślnie

    Taką "wode" to ja rozumiem

  4. #24

    Domyślnie

    Łamie ponieważ nazwa zdjecia jest całkowicie inna niz powinna byc. (jeszcze sie zastanawiam co z tym zrobic) I do tego ta osoba wysłała mi dwie prace, abym sobie wybrała która lepsza. No ejjjj...
    "Fotografujac staraj się pokazać to, czego bez Ciebie nikt by nie zobaczył."
    ZADANIA TEMATYCZNE , RAWki - Też weź udział!

  5. #25

    Domyślnie

    Ja się pytałem dlaczego TWOJA praca łamie regulamin, bo powinna być pierwsza. A pisałaś, że masz jedną.
    Nazwę zdjęcia, a właściwie nazwę pliku bym darował.
    Ponieważ nie mam Tapatalka, to post dodałem poprzez kliknięcie ZAMIEŚĆ SZYBKĄ ODPOWIEDŹ na dole strony otworzonej w domyślnej przeglądarce mojego laptopa. Podobno też tak można

  6. #26

    Domyślnie

    Moim skromnym zdaniem robienie zdjęć czarnobiałych metodą prosto z puszki to albo pełne nieporozumienie problemu, albo zmuszanie ludzi, żeby zamiast obrabiać zdjęcia normalnie, produkowali skomplikowane ustawienia przed zdjęciem, robili zdjęćie, patrzyli co wyszło i ponownie zmieniali ustawienia. Czyli robili obróbkę, ale możliwie najbardziej utrudniając sobie życie.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
    Moim skromnym zdaniem robienie zdjęć czarnobiałych metodą prosto z puszki to albo pełne nieporozumienie problemu, albo zmuszanie ludzi, żeby zamiast obrabiać zdjęcia normalnie, produkowali skomplikowane ustawienia przed zdjęciem, robili zdjęćie, patrzyli co wyszło i ponownie zmieniali ustawienia. Czyli robili obróbkę, ale możliwie najbardziej utrudniając sobie życie.
    Etam. U mnie to dwa kliknięcia i gotowe.

  8. #28

    Domyślnie

    W zasadzie teraz to wszystkie zdjęcia są czarno białe
    D7000 |N18-105|N28-70|N70-210|N10-24|S17-50|SB26x2|SB910| |Soligor2x|Jupiter200|Helios44M5|
    Grecja2013
    klik 1) Zabawa w RAW'ki - weź udział
    klik 2) Zabawa "zadania tematyczne" - weź udział

  9. #29

    Domyślnie

    Co pan gadasz?

  10. #30

    Domyślnie

    Ja jak spoglądne przez okno to mam B&W
    D7000 |N18-105|N28-70|N70-210|N10-24|S17-50|SB26x2|SB910| |Soligor2x|Jupiter200|Helios44M5|
    Grecja2013
    klik 1) Zabawa w RAW'ki - weź udział
    klik 2) Zabawa "zadania tematyczne" - weź udział

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •