Close

Zobacz wyniki ankiety: W tym tygodniu głosuję na zdjęcie numer:

Głosujących
205. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1 - III miejsce

    33 16,10%
  • 2 - alexkoz

    13 6,34%
  • 3 - wizja

    7 3,41%
  • 4 - childintime

    7 3,41%
  • 5 - bodzio

    1 0,49%
  • 6 - jivaro

    5 2,44%
  • 7 - II miejsce

    35 17,07%
  • 8 - I miejsce

    77 37,56%
  • 9 - jakubs

    4 1,95%
  • 10 - jasiu102

    9 4,39%
  • 11 - holka

    14 6,83%
Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 82
  1. #21

    Domyślnie

    z drugiej zaś strony zniesienie opłaty mogłoby drastycznie obniżyć poziom prac i przyczynić się do niekontrolowanego wysypu zdjęć. imo mógłby powstać mały chaos. i po konkursie.

    co do zdjęć to wymienię tylko te, które moim zdaniem nie powinny się tu znaleźć (autorom chyba zabrakło samokrytyki). są to: 5, 9 i 10.

  2. #22
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    kasa jest na nagrodę roczną. Do tej pory gadżety mogli odebrać najwyżej zwycięzcy 3 miesięcy, a nie 5.
    Jestem przekonany, że o ile ktos sam z gadźetu nie zrezygnuje/przekaże to admin się z obietnic wywiązuje (a ewentualne opóżnienia mogą byc związane z dostępnością gadżetów).
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  3. #23

    Domyślnie

    andrzej_laskowski myślę, że niesprawiedliwie to interpretujesz, niemniej jeśli jest tak, jak piszesz to, tak, czy inaczej- nieciekawie
    Ostatnio edytowane przez jakubs ; 07-05-2007 o 19:50

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez StruceL Zobacz posta
    co do zdjęć to wymienię tylko te, które moim zdaniem nie powinny się tu znaleźć (autorom chyba zabrakło samokrytyki). są to: 5, 9 i 10.
    typowałeś losowo, czy masz jakiś system?

    ujawnij proszę źródło swojej refleksji i oświeć tych trzech ciemnych autorów pokładem swej erudycji

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jakubs Zobacz posta
    andrzej_laskowski myślę, że niesprawiedliwie to interpretujesz, niemniej jeśli jest tak, jak piszesz to, tak, czy inaczej- nieciekawie

    A co tu jest do interpretowania?
    5 miesięcy, kilkaset plenów, 200 butelek piwa. Sam mogłem na to wpaść, alem słaby z przedsiębiorczości.

    A na serio, to zdarzyło sie mi byc w pierwszej trójce raz i wysłalem maila, (po kilku miesiącach, nie ze niecierpliwy jestem) a admin odpisał że nie ma adresów wszystkich, a dla jednego to on na pocztę nie będzie łaził.
    Dobre? Dobre. I prawdziwe.
    Szary, cichy człowiek.

  6. #26

    Domyślnie

    zgadzam się z tym, że jest to nieeleganckie, ale nie wyprowadzałbym tego z nieuczciwości, tylko tyle

  7. #27

    Domyślnie

    No i głos pooooszedł. Ciekawi mnie tylko, jak mój faworyt wyglądałby w innej tonacji?

  8. #28

    Domyślnie

    Osobiście 10 i 2 podobaja się mi bardzo w tej kolejności ...
    . . . Coś na C coś na D trochę słoików Twist-Off z wieczkiem . . .

  9. #29

    Domyślnie

    dokładnie strucel mógłbyś uświadomić tych wypranych z samokrytycyzmu, albo zamilknij na wieki
    d200 w zasięgu ręki

  10. #30

    Domyślnie

    Takie zbiorcze refleksje na temat...

    Idea opłaty za wysłanie zdjęcia na konkurs - zupełnie do mnie nie trafia,
    po pierwsze: kwota możliwa do uzbierania nie jest na tyle duża aby dać impuls najlepszym do wystawiania zdjęć w konkursie i walki o ewentualną nagrodę,
    po drugie: 5zł to mało i dużo jednocześnie, jeśli popatrzymy na to z perspektywy potencjalnego uczestnika, który najczęsciej zamiast 5pln ponosi koszt wyższy z tytułu opłaty za przelew i założymy, że miałby ochotę wysłać zdjęcia do kilku (kilkunastu, kilkudziesięciu) edycji konkursu - a zbiorczy przelew jest niemożliwy...
    po trzecie: jak widać opłata za wystawienie zdjęcia w konkursie nie gwarantuje ani stabilnego wysokiego poziomu ani stałej optymalnej dla głosowania liczby uczestników w danym tygodniu
    po czwarte: mam wrażenie graniczące z pewnością, że jeśli ktoś z laureatów miesięcznych nie otrzymał nagrody-gadżetu - to nie z powodu nieuczciwości admina ale raczej z braku czasu, zaniedbania, zalatania itp. Jednakże na miejscu admina poczułabym się w tej chwili baaardzo niefajnie...., bo padają realne zarzuty/roszczenia itp, które jakby na to nie patrzyć wydają się uzasadnione,
    "Nie istnieje takie zdjęcie, którego nie można było zrobić lepiej" - ja
    Mój niekomercyjny link

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •