Close

Zobacz wyniki ankiety: W tym tygodniu głosuję na zdjęcie numer:

Głosujących
205. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1 - III miejsce

    33 16,10%
  • 2 - alexkoz

    13 6,34%
  • 3 - wizja

    7 3,41%
  • 4 - childintime

    7 3,41%
  • 5 - bodzio

    1 0,49%
  • 6 - jivaro

    5 2,44%
  • 7 - II miejsce

    35 17,07%
  • 8 - I miejsce

    77 37,56%
  • 9 - jakubs

    4 1,95%
  • 10 - jasiu102

    9 4,39%
  • 11 - holka

    14 6,83%
Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 82
  1. #11

    Domyślnie

    super
    najważniejsze, ze jest w czym wybierać
    skoro utarło się, że można otwarcie komentować prace
    ja stawiam na szczęśliwą siódemkę

  2. #12
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    Zagłosowałem, choć imho nie za bardzo jest na co.. wiem, marudzę

  3. #13

    Domyślnie

    Wysyp zdjeć mnie zaskoczył
    Al "CAPONE" Bundy
    Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.

  4. #14

    Domyślnie

    głos oddany, w sumie nawet wybór oczywisty, jak dla mnie....
    Nikon D70s| Nikkor 18-70/3.5-4.5| Micro Nikkor 55/3.5 + PK13| Kiron 70-210/4| Metz 36 CT3| Manfrotto 190B + 308RC| i inne niezbędne szpeje...

  5. #15

    Domyślnie

    No,no,no aż 11 zdjęć. Chyba rekord?
    To fajnie. Mniej fajnie że poziom niziutki, oj niziutki.
    Jedynie IR sie broni, a i to jako tako sobie .
    No ale to tylko moje skromne zdanie.
    Szary, cichy człowiek.

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Al Bundy Zobacz posta
    Wysyp zdjeć mnie zaskoczył
    Po majowym weekendzie?
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

  7. #17

    Domyślnie

    oj jak dużo. dla mnie jedynka, ósemka i dziesiątka. i nie wiem co takiego fajnego w tej spektroskopi czy czymś tym.
    d200 w zasięgu ręki

  8. #18

    Domyślnie

    Głos oddany i to mimo , ze osobiste preferencje pchaly mnie w zupelnie innym kierunku


    Cholerka - dopiero po chwili skojarzylem kto moze byc autorem " moich osobistych preferencji "
    Ostatnio edytowane przez wasia ; 07-05-2007 o 17:40
    Pozdrawiam
    Waldek
    ---------------------
    www.foto-front.com


    aparat i psy

  9. #19

    Domyślnie

    zanim wszyscy znawcy stwierdzą, że poziom jest niski 'jak zwykle' lub 'okresowo' pozwolę sobie odnieść wrażenie, iż:
    jedynka jest świetna, bardzo mi się podoba spotkanie głównego motywu, jakby studyjnego (bo może z lampą)- z kilkoma klarownymi planami i tłem ośnieżonych szczytów; dwójka nieuchronnie przywodzi mi na myśl freski niszczejących kościołów skazanych na niebyt i rozkład w czasie... w sumie fajna gra tym motywem, choć mogłoby być lepiej gdyby zdjecie miało coś, co można by określić jako punctum; trzecie w zeszłym tygodniu miało lepsze wcielenie... lepsze ujęcie i drobniejsze elementy wychodzące z cienia stanowiły wraz z określającą interpretację przerośniętą gazetą o wiele lepszą kompozycję; w mleczyku najciekawsze jest złożenie z trzech kolorów, kompozycyjnie spoko, w prosty sposób ukazane jest całe życie mleczyka .... ; konie to bardzo ciekawe zdjęcie, bo budzące różne emocje, kompozycyjnie takie sobie (bardziej jednoznaczne byłby pionowy kadr bez źrebaka), ale za to daje do myślenia uśmiech jeźdźca i spokój źrebaka obok narowistości klaczy (?)...; jak to śpiewała krzysztoń: 'jest inny świat...', a jest on właśnie na tym zdjęciu bardzo ładne, centralne, czarno białe... dobrze są dobrane wszystkie środki wyrazu; po kazimierzu widać, że Autor inspiruje się rodzimą poezją... i dobrze ... jednak tutaj jest taki przepych, że główny motyw, którym chyba powinna byc architektura, sądząc po kompozycji, zostaje ciasno wtłoczony w sztafaż kwiatów i zdominowany przez niego, do tego dochodzi poświata o nieuzasadnionym dla mnie kształcie; na ósmym podoba mi się zderzenie tradycji, intelektu, trwałości (względnej) z delikatnością, ulotnością i komercyjnością... czy może raczej wymieszanie tych pojęć, jednak stabilność postaci ma dla mnie ujmujący magnetyzm; na kolejnym zdjęciu bradzo podoba mi się prosty i ciekawie uchwycony symbolizm, jednak nasycenie kolorów mnie nieco razi (w każdym razie czerwieni), otrzepujący się pomarszczony psiak to pastisz wypasionych kontrastowo zamrożonych zdjęć, a nawet jeśli nie, to i tak ta konwencja sprawdziła się tu doskonale... i aż sam czekam na jakąś wielką wodę...

    ps
    kurczę, pominąłem rzepak, a podoba mi się, dobrze, że na horyzoncie są te zielska, a masyw chmury, ważący się z drzewem daje zdjęciu smak niepokoju i dynamizmu dzięki
    Ostatnio edytowane przez jakubs ; 07-05-2007 o 17:48

  10. #20

    Domyślnie

    A ja pozwolę sobie zwrócić uwagę na pewien drobiazg.
    Jak że przez pięć miesięcy nie udało sie nagrodzić żadnego z laureaów, proponuję aby wykreślić z reguliaminu conajmniej jeden punkt :

    "8. Nagroda w konkursie tygodniowym i miesięcznym to jeden z gadzetów Nikona lub Nikon Klubu Polska (będzie możliwość wyboru z listy dostępnych gadżetów."

    A co za tym idzie zrezygnować z pobierania opłat w tej zabawie.
    Bo tak to wygląda na małe naciągactwo, choć zrozumieć można że parę złotych na piwo każdemu się przyda.
    Na co sprytnie wpadł organizator konkursu za 5 zł.
    Myślę, że i tak nikogo nie korcą "gadżety", a szkoda tych kilku naiwnych którzy jeszcze nie dali sie nabrać i na upominki czekają.
    Szary, cichy człowiek.

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •