Cytat Zamieszczone przez mzj Zobacz posta
D750 to wspaniały aparat. Pytanie tylko, czy pełna klatka dla osoby początkującej to dobry wybór? Budżetowo taka puszka jest o wiele bardziej wymagająca niż DX. Ja bym sobie zadał pytanie, czy stać mnie będzie na to, żeby rozbudowywać szklarnię pod pełną klatkę w przyszłości - bo szkła na pewno trzeba będzie dokladać. Jeśli tak, to D750 + Sigma Art 4/24-105 to zestaw-marzenie na dzień dobry, pamiętając, że ta Sigma to obiektyw "szkolny" raczej - duże winietowanie i sigmowy AF - więc w przyszłości trzeba będzie myśleć o nowych szkłach. Ale puszka będzie się sprawdzać przez lata.
.
no i pewnie masz racje, moze powinnam poszalec z tym 7200 i pozniej jak sie okaze ze powinnam to zakupic inny z full frame, bo w tym momencie ciezko mi okreslic jakie beda warunki fnansowe, i jak to bedzie z kolejnymi zakupami , na razie chce dosyc fajna lustrzanke ktora moje do max wykorzystac na kurs, fotki moich dzieci i ich wystepow z grupa taneczna, imprez i natury ktora ktora jest cudownym tematem
wiec moze skupie sie lepiej na szklach do tego niz body... oczywiscie dalej slucham :°) i dzieki