Close

Strona 70 z 88 PierwszyPierwszy ... 2060686970717280 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 691 do 700 z 876
  1. #691

    Domyślnie

    a może ktoś inny ma jakiś inny pomysł . albo taki sprzęt na odsprzedaż .

  2. #692
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Sprawdź w sklepie bo ja osobiście o 55-200VRmm nikona nie mam dobrego zdania, podobno najnowsza wersja jest ok, ja tam nic nie widzę dobrego, nie jest to akceptowalna jakość i dla mnie wyrzucanie kasy w błoto, mogę się mylić bo nie używam tego obiektywu tylko go podpinałem żeby sprawdzić czy się coś zmieniło od czasów nędznej pierwszej wersji 55-200VR.
    Jak już szukać tanio gdzieś u chińczyka to pewnie Nikkor 55-300VR będzie w cenie dobrej, AF-P 70-300VR nie znam ale ludzie polecają, osobiście brałbym śmiało tamrona 70-300 USD, nic lepszego nie znajdziesz w tej cenie, lepszy to już tylko wielgachny Tamron 70-200 2.8 Di ale to już inna jakość.
    Ostatnio edytowane przez ksh ; 15-09-2017 o 18:10

  3. #693
    Kalokieri
    Gość

    Domyślnie

    Czy możecie mi doradzić jaki lepszy Nikon mogę kupić lub inny aparat od tego ,którego używałem,czyli Nikon Coolpix E 8700 ?
    Wykonywałem nim zdjęcia w bardzo dużym powiększeniu i byłem bardziej zadowolony z tych zdjęć niż kiedy kupiłem niby nowszy Nikon P510,który z kolei robił fotki makro gorsze niż poprzedni ,dlatego chciałbym teraz kupić aparat ,który robi lepsze zdjęcia makro/supe-rmakro niż poprzednie Nikonki.
    Nie wiem czy lepsza będzie lustrzanka czy kompakt bo się nie znam na fotografij . Da się coś kupić w okolicach 1000 + z lustrzanek/kompaktów używanych o lepszych parametrach makro ?

    za odpowiedzi z góry bardzo dziękuje
    pozdrawiam

    - - - - kolejny post - - - - - -

    aa i przede wszystkim WITAM Wszystkich

  4. #694

  5. #695

    Domyślnie

    Dp makro lepszy kompakt + dokup Raynoxa dcr 250 lub 150 i gitara
    Ja osobiście kiedyś używałem fuji hs 35 z raynoksem i ten zestaw dawał dobre wyniki,
    nie miałem do czynienia z Coolpixami, denerwuje mnie ustawianie elektroniczne ogniskowej,
    w fuji masz ręczną zmianę ogniskowej.

  6. #696
    Kalokieri
    Gość

    Domyślnie

    Dokupił bym tego Raynoxa ale czy on poprawi jakość zdjęć makro w Nikonie P 510 ? bo tego 8700 się pozbyłem a robił on lepsze fotki mimo,że miał mniej pixeli.
    Tu przykład jakiej jakości wychodziły zdjęcia aparatem 8700 i z dodanym obiektywem ze starego aparatu i byłem z nich zadowolony https://zapodaj.net/6dfbbb9fdc70d.jpg.html (jasny fragment w skale ma około pół centymetra )
    Czy z tego aparatu co teraz mam -P 510 da się wycisnąć podobnej jakości fotki kupując Raynoxa ? albo może przesiąść się już na całkiem inny/lepszy model jakiegoś aparatu ?

    dzięki za odpowiedzi i proszę o następne
    Pozdrawiam

  7. #697

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kalokieri Zobacz posta
    Dokupił bym tego Raynoxa ale czy on poprawi jakość zdjęć makro w Nikonie P 510 ? bo tego 8700 się pozbyłem a robił on lepsze fotki mimo,że miał mniej pixeli.
    Tu przykład jakiej jakości wychodziły zdjęcia aparatem 8700 i z dodanym obiektywem ze starego aparatu i byłem z nich zadowolony https://zapodaj.net/6dfbbb9fdc70d.jpg.html (jasny fragment w skale ma około pół centymetra )
    Czy z tego aparatu co teraz mam -P 510 da się wycisnąć podobnej jakości fotki kupując Raynoxa ? albo może przesiąść się już na całkiem inny/lepszy model jakiegoś aparatu ?

    dzięki za odpowiedzi i proszę o następne
    Pozdrawiam
    Jakości zdjęć nie poprawi, ale da większe przybliżenie.
    Sorki, ale to co wstawiłeś to to nie wiem co to ma być, na pewno nie makro,
    jakaś nieostra papka.
    co dokładnie chcesz fotografować? Takie kamyki?

    tu masz próbkę fuji hs35 ( do wyrwania za ok 500 zł) + raynox dcr 150 (ok 140 zł)



    Sprzedaj tego badziewiaka nikona, z tańszych opcji kup fuji hs35/50,
    odchylany ekranik, ręczne ustawienie ogniskowej i ostrości,
    matryca 1/2 cala, EXR CMOS, macro i super macro.
    W budżecie ok 700/800 zł się zamkniesz.
    Ostatnio edytowane przez koberek ; 23-09-2017 o 00:41

  8. #698

    Domyślnie

    P510 nie ma gwintu na filtry, więc nie podłączysz raynoxa.

  9. #699
    Kalokieri
    Gość

    Domyślnie

    Widzę,że na dobre forum trafiłem i dobrych,pomocnych ludzi
    Chyba łyknę tego Fuji HS35 proponowanego przez Ciebie Koberek ,bo ładniuchne są te fotki co zamieściłeś
    Ja głównie chcę wykorzystać makro,super makro plus dodatkowe szkła do fotografowania powierzchni skał,minerałów w dużym powiększeniu i takie właśnie foto zapodałem (skała przecięta,wypolerowana następnie zwilżona by lepiej ukazała się budowa kamyka, następne doświetlona i powiększona za pomocą przyklejonego obiektywu 10X ) i jak dla mnie efekt był zadowalający ale teraz pazernieję i chcę więcej

  10. #700

    Domyślnie

    Miałem przez jakiś czas pożyczonego canona 1110D. Niestety musiałem oddać i teraz planuje kupić własny aparat Wiele pozytywnych opinii czytałem o nikonie. Nikon D3300 jest "odpowiednikiem" canona d1110?

Strona 70 z 88 PierwszyPierwszy ... 2060686970717280 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •