Close

Strona 3 z 88 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 876
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Spinningista Zobacz posta
    I ostatnia wazna sprawa czy te aparaty a wlasciwie wizjery mozna dostosowac do wady wzroku?
    Tak ! Jest pokrętło do korekcji dioptrii
    D500 , Nikkor 18-105 ED VR , Nikkor AF-S 200–500 mm f/5.6E ED VR

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Spinningista Zobacz posta
    Jestem swiadomy ze zanim zacznę robić zdjecia które mnie zadowolą i beda się podobać innym to pewnie d5100, 5200 czy 5300 mnie juz nie zadowowoli.

    Wiem tez ze na poczatku nie bede obrabial i oglądał zdjec piksel po pikselu.

    Chce poprostu kupic narzedzie ktore pozwoli mi łatwo przelac wyczytana teorie w praktykę w koncu aparat ma tylko uwiecznic to co widza moje oczy.

    I ostatnia wazna sprawa czy te aparaty a wlasciwie wizjery mozna dostosowac do wady wzroku?
    Powiem tak zaczynałem fotografię od d5100 teraz mam d610 ale nadal czasami fotografuje dalej d5100..i uważam ze do dobrego zdjęcia nie jest potrzebny super aparat.. bardziej zainwestowałbym w dobrą optykę..Jak nie masz kasy to kup D5100..a za resztę zaoszczędzonych groszaków zastanów się nad optyką...i najpierw powiedz ile tak naprawdę możesz przeznaczyć kasy na sprzęt

  3. #23
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2015
    Miasto
    Galaktyka Andromedy
    Posty
    9

    Domyślnie

    Założyłem ze będzie to ok 3000zł sigma 17-50 2.8 kosztuje ok. 1500zł więc body to albo d5100 albo d5200.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Spinningista Zobacz posta
    Założyłem ze będzie to ok 3000zł sigma 17-50 2.8 kosztuje ok. 1500zł więc body to albo d5100 albo d5200.
    Finalny wybór należy do Ciebie..Sigma 17-50 to fajne szkiełko

  5. #25
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2015
    Miasto
    Galaktyka Andromedy
    Posty
    9

    Domyślnie

    Na body aż tak mi nie zależy dlatego rozważam model d5100 mimo ze na rynku jest już d5500 ktorego ogromna zaleta jest touch screen i jesli ktos mi powie ze to bajer to spadne z krzesła bo w erze dotyku to poprostu wygoda. Szkoda tylko ze w aparacie Nikona kosztuje ona tyle co sredniej klasy smartfon.

    Jeśli chodzi o szkła to myślałem zacząć właśnie od 17-50 2.8 sigmy potem dorzucic cos typowo szerokiego moze 10-20 a w odleglejszym czasie jakies jasne 35mm i to chyba wszystko co byloby mi do szczescia potrzebne.

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Spinningista Zobacz posta
    ...
    Jeśli chodzi o szkła to myślałem zacząć właśnie od 17-50 2.8 sigmy potem dorzucic cos typowo szerokiego moze 10-20 a w odleglejszym czasie jakies jasne 35mm i to chyba wszystko co byloby mi do szczescia potrzebne.
    Czyli katowanie się Sigmami na Nikonie ... ... powodzenia !
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  7. #27
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2015
    Miasto
    Galaktyka Andromedy
    Posty
    9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wasilewk Zobacz posta
    Czyli katowanie się Sigmami na Nikonie ... ... powodzenia !
    Co masz na myśli mówiąc katowanie się?

    Patrzyłem na pixel-peeper i są tam całkiem niezłe zdjęcia z tych obiektywów również z Nikona.

    Czy te obiektywy źle działają z aparatami Nikona czy Nikon to szajs i trzeba używać tylko firmowych szkieł? Proszę o odpowiedź bo niekompatybilność z innymi szkłami w zasadzie dyskwalifikuje u mnie ten aparat czy tą markę.

  8. #28

    Domyślnie

    Z obiektywami to różnie bywa ..Powiem tak Moja sigma byla raz już naprawiana i po naprawie zauważyłem ze af sie gubi myszkuję i błądzi niekiedy...ale to nie jest problem bo wyślę do serwisu sigmy i skalibrują Mi szkiełko z body..Jezeli nie chcesz się bawić w wysyłanie do serwisu to musisz rozważyć kupno czegoś innego..w obiektywach szerokokątnych nie potrzebny jest Af więc sigma 10-20 nie będzie stwarzać Ci problemów...możesz rozważyć tez kupno Nikkora 50 1.8 G tzn sigma 10-20 plus Nikkor 50 1.8 G

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Spinningista Zobacz posta
    ...rozważam model d5100 mimo ze na rynku jest już d5500 ktorego ogromna zaleta jest touch screen i jesli ktos mi powie ze to bajer to spadne z krzesła bo w erze dotyku to poprostu wygoda. Szkoda tylko ze w aparacie Nikona kosztuje ona tyle co sredniej klasy smartfon...
    kompletnie nie widzę użytecznego zastosowania dla ekranu dotykowego, w czym przejawia się wygoda z jego używania? Pytam z ciekawości, bo po prostu nawet nie potrafię sobie wyobrazić w czym tak teoretycznie gdybym coś takiego miał, to by było pomocne

  10. #30
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2015
    Miasto
    Galaktyka Andromedy
    Posty
    9

    Domyślnie

    Dostep do funkcji ustawien itp. W aparacie czy tez body z tego segmentu w ktorym sie obecnie poruszamy jest to wielki atut co innego w modelach z wyzszej polki w ktorych wiekszosc niezbednych funkcji wyciagnieta jest na obudowe w postaci klawiszy taki ekran traci na atrakcyjnosci.

Strona 3 z 88 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •