Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jurkarol Zobacz posta
    doprawdy chodzi o emocje?
    a tu sa jakieś?
    Jakieś są, wystarczy uruchomić wyobraźnię

  2. #12

    Domyślnie

    jak mam sobie wyobrazac, to zdjęcia są niepotrzebne

  3. #13

    Domyślnie

    O! 13 to Catford w okolicach Argosa

    Kompletnie do mnie nie dociera to kadrowanie z dołu, na partyzanta. Jak się boisz, to nie rób zdjęć Gdybyś dobrze przymierzył tę13-tkę, to byś miał fajną fotkę reportażową, a tak...
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  4. #14

    Domyślnie

    Kazdy z nas ma na polce mnostwo ksiazek o fotografii i wie wszystko (lub mysli, ze wie) o panu Kertesz, Cartier-Bresson, Brassai. Nie wiem co bylo inspiracja do tych zdjec, ale na pewno nie zdjecia (chocby) wspomninych panow. Na zdjeciach kolegi nie ma nic-ani emocji, ani wielowymiarowosci, ani dynamiki, pomyslu, motywu przewodniego- nic. Bagietki, drewniane pajace, rower wiszacy na scianie- zgroza! Technicznie- ten sam poziom. Jakis czas temu na tym Forum trwala dyskusja o planowanych zmianach- wielu dyskutantow zloscilo sie (i slusznie), ze komentarze "do kosza" lub "do albumu rodzinnego" ze wzgledu na swoja lakonicznosc (dypolomatyczne okreslenie zwrotu "brak tresci") powinny zniknac- w tym jednak przypadku to za malo- do kosza a kosz spalic. A popiol polac substancja latwopalna i raz jeszcze spalic.
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  5. #15

    Domyślnie

    A mnie serio podoba się choćby 10. Nie wiem dlaczego, po prostu uważam że 10 nie jest zła, może faktycznie kadrowanie jest słabe ale 10 daje rade dla mnie, każdy ma swój gust i prawo do swojego zdania

  6. #16

    Domyślnie

    Ja tu żadnych emocji nigdzie niewidzę, takie sobie pstryki uliczne, przypadkowe. Ale to tylko takie moje zdanie, jako widza odbiorcy, nie fachowca

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez frogi Zobacz posta
    Ja tu żadnych emocji nigdzie niewidzę, takie sobie pstryki uliczne, przypadkowe. Ale to tylko takie moje zdanie, jako widza odbiorcy, nie fachowca
    się przyłączam do tej wypowiedzi
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  8. #18

    Domyślnie

    Większe niż w krajobrazie. A jeśli ich nie widzisz to znaczy że brak Ci wrażliwości.
    Mnie troszkę wkurzają ludzie z fonami robiącymi fotki z zaskoczenia i z takich dziwnych oddolnych chwytów
    Fotografia uliczna rządzi się dziwnymi prawami. Niektórzy nie robią zdjęć dopóki nie będą mieli pewności że fotografowana osoba ich akceptuje.
    To można wyczuć, Jak w przypadku mojego zdjęcia "Ogrodnik" gdzie tytułowa osoba sama dała mi zdjęcie.
    Kamery monitoringu wciąż na nas patrzą w dużych miastach. Nie zdajemy sobie sprawy jaką rozdzielczość maja i jakie robią zbliżenia.
    Pewien fotograf zasiadł za monitorem takiego monitoringu i robił zdjęcia, wysłał je później na konkurs World Press Photo i został wyróżniony.
    Niektórych wkurza jak im się zrobi zdjęcie, Bywają też tacy których wkurza wzrok skierowany w ich stronę.

  9. #19

    Domyślnie

    Mogę powiedzieć hofman od siebie, że odkąd przesiadłem się na małego fuji (a jest to dopiero od niedawna) to mam mniej protestów typu "zero zdjęć" lub wcale o których piszesz, niż jak wcześniej próbowałem z nikonem.
    Ludzi blokują te lustrzanki a im większa tym gorzej. Stąd do streetu obecnie najchętniej zoom na zmianę w kieszeni a w ręku xt10 + naleśnik 27, nikt nie zraca na takiego gościa uwagi.
    linktr.ee/zbigniewurban5150||Canon R|RF16/2.8 EF35/2IS RF50/1.8, Sigmy Art EF 35/1.4 50/1.4 135/1.8, TTA50/0.95, 7A50/1.1, VM75/1.5, EF85/1.2L II, EF16-35/4L IS, RF70-200/4L IS, RF24-105/4L|BG-E22||Fuji Xpro3 XE4|xf18/2 xf27/2.8RWR xf18-55/2.8-4 SY12/2 TT23/1.4 ||Pleśniaki|Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar Super 55/1.8, Vivitar 135/2.8||iPhone 14 PRO||

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •